Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Spriežot pēc tā, kā autovadītājs tuvojās mašīnai, kad fotografēju, nekas neliecināja par šofera invaliditāti!
Foto: Bez Tabu skatītājs

Labdien! Vēstule vairāk domāta DPD, mazliet ironijas, paldies jums, ka nodrošiniet darbu invalīdiem, bet būtu vērts paskaidrot viņiem, kam līnijas domātas, tās norāda veidu kā “parkot” mašīnu, respektīvi starp līnijām.

Bet, spriežot pēc tā, kā šoferis tuvojās mašīnai, kad fotografēju, nekas neliecināja par šofera invaliditāti, ja nu vienīgais prāta spējas, kas izpaužas redzamajā klāt pievienotā foto.

Saprotu, ka viens darbinieks neraksturo kompāniju kopumā, bet varbūt ir vērts jums padomāt par saviem darbiniekiem, to izvēli.

Foto tapis pie Stirnu ielas Rimi, Rīgā, 22.11.2016. plkst. 20.16. No sevis varu piebilst, ka nedaudz tālāk bija daudz brīvu vietu.

Mašīnai bija ieslēgtas avārijas signāls, šoferis iznāca no lielveikala, respektīvi, neviena attaisnojuma šofera labā, NEVIENA… pat BMW tagad izskatās pēc kora zēniem, kas tikai vienu vietu aizņem, jo šis pamanījās “noparkoties” pa TRĪS vietām!!!

P.S. es vienkārši nevarēju būt vienaldzīgs pret tādu visatļautību…

Iesūtīja: Raitis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Nu tač.
  0 0 0

  Nu tač.

  Kurjeram vajadzēja noparkoties pie veikala ieejas durvīm, gan sods mazāks par to, gan fočēt nebūtu tik interesanti.
 • Ainis
  0 0 0

  Ainis

  Taisnāk mašīna bija jānoliek, bet saprotot kurjera darba specifiku un steigu (un tukšu invalīdu stāvvietu) esmu šoreiz kurjera pusē. Jāsoda tie kas ilgstoši atstāj tur auto, nevis uz 2min.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl