Sūdzību dēlis: Sporta apaviem pēc divu mēnešu valkāšanas nodilst zoles!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Sporta apaviem pēc divu mēnešu valkāšanas nodilst zoles!
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs Lauris sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Sirds pilna un iedomājos, ka tas varētu būt interesanti citiem. Iegādājos dēlam (11 gadu) sporta apavus Nike (tomēr firma ar vārdu), kuriem diemžēl 2,5 mēnešu laikā nodila zoles. Vērsos ar pretenziju pie pārdevēja, kurš mani laipni atšuva ar tekstu: apavi nav pareizi kopti.

Izlasot rakstveida atbildi, tā arī neatrodu skaidrojumu zoles priekšlaicīgam izdilumam 2,5 mēnešos, tik vien kā: “apaviem ir ļoti liels nolietojums”. Sanāk dēls katru nedēļu maratonu skrējis, man nezinot… :) Runa nav par materiālo vērtību, bet gan principu, kā strādā lielo komersantu personālijas. Ar cieņu Lauris!”

Foto