Sūdzību dēlis: Smieties vai raudāt? Septiņgadīgam bērnam beidzot pienāk rinda vienā no Rīgas dārziņiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Santa sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Saņēmu vēstuli par to, ka beidzot esam it kā tikuši pie vietas Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē. Liekas jau, ka viss būtu jauki, un, labi zinot, cik garās rindās vecākiem nākas gaidīt, lai savus bērnu palaistu bērnudārzos. Taču mums liels apjukums no šīs vēstules radies, jo bērnam septembrī jau būs 7 gadi un uzsāks 2. klasi, un bērns bērnudārzu ir pabeidzis jau pagājušā gada jūnijā.

Smieties vai raudāt? Septiņgadīgam bērnam beidzot pienāk rinda vienā no Rīgas dārziņiem!
Foto: Bez Tabu skatītāja

Šonedēļ bērns pabeidz 1. klasi Rīgas skolā, un rodas jautājums, vai tiešām Rīgas dome nespēj izsekot datiem? Un kādēļ bērnam tiek piedāvāta vieta bērnudārzā 7 gadu vecumā, ja šajā vecumā bērni jau iet skolā (parasti), un vai obligātā pirmsskolas izglītība nav no 5 gadu vecuma?

Rodas neizpratne par to, kā tad šīs rindas tiek veidotas un cik reāli tās var izstāvēt, lai laikus vecāki varētu palaist savus bērnus dārziņos. Ja būs vairāk bērnu Latvijā, tad varbūt nākamie uz bērnudārzu tiks uzaicināti tikai 10 gadu vecumā? Ar cieņu Santa!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja

6 komentāri

6 komentāri

 • Aivars

  Aivars

  Imigrantiem rindas nepastāv, jo tiem ir privilēğijas. Imigrantu bērni bez latviešu valodas zināšanām tiek "iemesti" vecāko grupu dārziņos, kur auklītēm no nulles ir jāmāca šie bērni. Taču mūsu bērniem jāgaida garās rindās. Tāpēc jau mēs dodamies prom no šīs trağikomiskiem valsts izveidotajiem likumiem. Paldies jums liels mūsu ieceltie Valsts varas pārstāvji!
 • piu

  piu

  Pff. Nu, lūk, dēļ tā, ka bērns līdz 7 gadu vecumam "skaitās rindā", tad rindu nebūt nesaīsina. Un tā jau cik gadus.. vājprāta kalna gals.
 • Silva

  Silva

  Vai ierēdnis nepaskatījās personas kodu? Ja paskatījās, tad nesaprata, ka šādā vecumā jau skolu apmeklē?
 • kastas
 • Zane

  Zane

  Mana meita ir sertificētas auklītes uzraudzībā , bet departaments uzraksta ka jau otro mēnesi apmeklē bērnudàzu! Pilnīgs absurds tajā departamentā notiek. Bet es māte cīnītāja visu pierādiju un tagad viss ok. Bet konkrēts bardaks tur valda.
 • Fui!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!