Sūdzību dēlis: Smieties vai raudāt? Septiņgadīgam bērnam beidzot pienāk rinda vienā no Rīgas dārziņiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Smieties vai raudāt? Septiņgadīgam bērnam beidzot pienāk rinda vienā no Rīgas dārziņiem!
Foto: Bez Tabu skatītāja

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Santa sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Saņēmu vēstuli par to, ka beidzot esam it kā tikuši pie vietas Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē. Liekas jau, ka viss būtu jauki, un, labi zinot, cik garās rindās vecākiem nākas gaidīt, lai savus bērnu palaistu bērnudārzos. Taču mums liels apjukums no šīs vēstules radies, jo bērnam septembrī jau būs 7 gadi un uzsāks 2. klasi, un bērns bērnudārzu ir pabeidzis jau pagājušā gada jūnijā.

Šonedēļ bērns pabeidz 1. klasi Rīgas skolā, un rodas jautājums, vai tiešām Rīgas dome nespēj izsekot datiem? Un kādēļ bērnam tiek piedāvāta vieta bērnudārzā 7 gadu vecumā, ja šajā vecumā bērni jau iet skolā (parasti), un vai obligātā pirmsskolas izglītība nav no 5 gadu vecuma?

Rodas neizpratne par to, kā tad šīs rindas tiek veidotas un cik reāli tās var izstāvēt, lai laikus vecāki varētu palaist savus bērnus dārziņos. Ja būs vairāk bērnu Latvijā, tad varbūt nākamie uz bērnudārzu tiks uzaicināti tikai 10 gadu vecumā? Ar cieņu Santa!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja