Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Smieklīgi! Ja veikalos pašlaik esi noguris no lielajām atlaidēm, lūk, veikals tieši tev!
Foto: Bez Tabu skatītāja

“Sveiki! Vai nav joki? Ja nu galīgi esat paguruši no nebeidzamajām atlaidēm veikalos un jums galīgi prāts “nenesas” tērēt tik mazu naudu par apģērbu tad, lūk, veikals tieši jums. Alfa veikalā “United Colors of Beneton” pieejams plaukts ar drēbēm, kuras ir bez atlaidēm. Vai tiešām veikala darbiniekiem liekas, ka šāds uzraksts “nesīs” lielāku peļņu?”

Iesūtīja: Santa

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ieva
  +2 +2 0

  Ieva

  Vai jūs vispār zinat, ka darbinieki veikalā neko neizdomā, bet rīkojas pēc norādēm? Laikam nē
 • Antra
  +1 +1 0

  Antra

  Kas tur īpašs informatīvā zīme, īpaši apdāvinātiem cilvēkiem, kuri vienmēr uzdot maģisko jautājumu, vai šai precei ir atlaide vai nav? A cik viņa maksās un cik liela atlaide ir šai precei? Ja viss ir atspoguļots informatīvajos plakātos un cenu etiķetēs.
 • Janyta
  +1 +1 0

  Janyta

  Ievai
  Šķiet, ka "norādes" dod arī veikala darbinieki, tikai no augšējā stāva.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl