Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Slimnīcā lifts paredzēts tikai darbiniekiem
Foto: Bez Tabu skatītāja

Labdien! Saskāros ar šādu problēmu. Būdama gaidībās, uz augstākiem stāviem braucu ar liftu. Tad vienu dienu pamanu, ka ir uzlikts paziņojums, ka liftā var braukt tikai pacienti poliklīnikas sēdratos. Viens jautājums – kāpēc? Bet te, braucu pēc nedēļas un ir uzlikts jauns paziņojums, ka lifts vispār ir salūzis un palīdzība jājautā reģistratūrā. Vai tad lifts nav domāts visiem pacientiem? Tas nozīmē, ka tagad vecāka gada gājuma cilvēkiem, grūtniecēm, kas jau ir pēdējos grūtniecības mēnešos, un cilvēkiem ar citām veselības problēmām ir jākāpj pa kāpnēm, kaut arī paši darbinieki mierīgi paceļot lapiņu var nospiest pogu, izsaukt liftu un braukt … Evija. Foto Foto: Bez Tabu skatītājaFoto: Bez Tabu skatītāja

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Ilze
    0 0 0

    Ilze

    Pēc rakstītā es saprotu, ka liftā var izmantot poliklīnikas sēdratus. Tikai nesaprotu kādēļ nevarētu ar saviem sēdratiem. Tur nav norādīts, ka pacienti nedrīkst izmantot liftu, tādēļ es uzskatu, ka liftu drīkst izmantot gan grūtnieces, veci cilvēki un citi pacienti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl