Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Skudra manā sulas glāzē – bīstami nav, bet patīkami arī ne

“Valmieras ēstuvi “Čili pica” apdzīvo skudras. Lielākā kārumniece ir redzama bildē. Kamēr gaidījām savu pasūtījumu, tikmēr nācās redzēt daudzas skudras. Un pašiem par brīnumu sagaidot pasūtījumu, nācās sastapt skudru pasūtītājā dzērienā,” Bez Tabu sūdzas Līna.

Kā atzīst ēstuves apmeklētāja: “Bīstami tas nav, bet patīkami arī nav.”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • .....
  +3 +3 0

  .....

  Pašai Čili Picai tas ir pateikts, vai kārtējo reizi pakaļa tālāk par telefona ekrānu netika, jo Bez Tabu bija jāraksta?
 • Anonīms
  +2 +2 0

  Anonīms

  Manai vecaimātei arī tas ir bijis. Visur pa virtuvi un māju ir skudras. Mēģināja dažādus līdzekļus, bet nekas nesanāca. Tās bija faraona skudras es nezinu varbūt tās attēlos arī ir, bet grūti gan no viņām ir tikt vaļā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl