Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Skolā bērniem izsniedz jogurtus, kuriem derīguma termiņš sen kā beidzies
Foto: Bez Tabu skatītāja ()

Labdien! Šodien mans bērns, atnākot no skolas (Rugāju novada vidusskolas), atnesa mājās jogurtu, ko viņam iedeva launagā. Apskatot jogurta iepakojumu, ievēroju, ka derīguma termiņš jogurtam beidzies jau pirms pāris dienām. Sazinājos ar citiem bērnu vecākiem, arī viņi konstatēja, ka dotajiem jogurtiem derīguma termiņš ir beidzies. Esmu noraizējusies par mūsu bērnu pārtikas kvalitāti skolās. Inese.

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • lasītāja
  +2 +2 0

  lasītāja

  Esmu pārsteigta par mums-cilvēkiem.Mēs esam aizmirsuši kā tas ir satikt vienam otru un parunāties par to,kas patīk vai nepatīk ,mums vieglāk ir sociālajos tīklos atspoguļot savas domas.Pieļauju,ka jūs dzīves vieta arī ir tajā pašā ciemā,kur atrodas minētā skola.Vai tiešām nebija iespējams aiziet uz šo iestādi un aprunāties uz vietas . Ak, jā tad taču ir jāskatās acīs cilvēkam un jāatbild par katru vārdu,bet šeit taču var uzrakstīt jebko un nevienam nav jāatskaitās .
 • aina
  +2 +2 0

  aina

  labdien,teikšu atklāti,skolniekiem ne tikai launagā slikti ēdieni,bet pusdienas arī neapmierina,jo saldie ēdieni ir sagatavoti pavirši un negaršīgi,launadziņā pārsvarā desu maize vai uzsmērēts margarīns...vai tas ir veselīgi???Pavāres bez cepurītēm,dažreiz nepatīkami pusdienot.....līmenis.
 • Ģenovefa......
  +1 +1 0

  Ģenovefa......

  Vai tiēšām uzreiz jāskrien sūdzēties, nākat pastrādājat virtuvē,tad sapratīsiet vai kādu reizi arī varētu pieciest un aprunāties pie vadītājas.Pasaulei gals.............tik vien skatās kur pakašķēties.Starpcitu ja rakstat tad konkrēti nosaucat RUGĀJU novada skolu,nevis aplinkus........jo novadā ir vēl skolas.......mēs visi tikpat gudri,jebkurā darba vietā atrast var kļūdas,kas nestrādā,tas nekļūdās.visu labu...būsim iecietīgāki un laipnāki viens pret otru.Rugājos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl