Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Šī Porsche īpašnieks Liepājā gandrīz izraisa avāriju un aizbrauc!
Foto: aculiecinieka foto

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Zane sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Šī PORSCHE īpašnieks 26.04.16. nedaudz pēc pulksten 8.00 Liepājā, braucot pāri jaunajam tiltam, būtu izraisījis avāriju ar manu auto (ja es nebūtu piebremzējusi)! Atlika vien noskatīties, kā auto aiznesās mežonīgā ātrumā un turpināja lavierēt no vienas joslas uz otru! Turpinot ceļu uz mājām, atkal priekšā uzradās tas pats PORSCHE, bet šoreiz stāvot pie luksofora sarkanā signāla! Auto atradās tieši uz gājēju pārejas, kaut gan Stop līnija šajā vietā ir ļoti labi saskatāma! 

Varbūt ar Jūsu raidījuma palīdzību varētu panākt, ka darbadienu rītos ceļa policija biežāk būtu sastopama ielās! Darba dienas rītos ielas ir pārpildītas, ļoti daudzi pārkāpj atļauto ātrumu, nelaiž gājējus pāri pārejām utt … Ar auto pārvietojos ikdienā, bet ceļa policiju visbiežāk pilsētas ielās redzu tikai piektdienas un sestdienas vakaros, kā arī sestdienas un svētdienas agros rītos! Ar cieņu Zane”.

Foto

Foto: aculiecinieka foto

Foto: aculiecinieka foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • OMG
  +7 +7 0

  OMG

  Ak dies Zanīt. Nu Tev ir liela problēma. Pēc raksta varu noprast, ka Tu esi liela ballīīšu piekritēja, ja redzi policiju tikai 5dienas 6dienas vakaros un 6dienu 7dienu agros rītos, kad no Fontaine velcies mājās kā saburzīta lapa. Alkoholiķe pasūdzējās :D
 • es
 • anestēzijs
  +5 +5 0

  anestēzijs

  Kārtējā ofisa šmugle, kura neapmierināta pa dzīvi, sūdzas. Nabadzītei čuriņa noraustījās. Vajag pašai uz ceļa skatīties nevis atpakaļskata spogulī pumpas spaidīt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl