Sūdzību dēlis: Sagaida vietu pašvaldības dārziņā, bet uz to vēl jāgaida trīs mēneši

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Sagaida vietu pašvaldības dārziņā, bet uz to vēl jāgaida trīs mēneši
Foto: Bez Tabu skatītāja

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Laura sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Kurš rakstījis šādus nosacījumus? Vienkārši rupji gribas pajautāt, vai šīm personām smadzenes un līdzcietība pret citiem ir? Ko darīt vecākiem, ja pavasarī viņiem ir paziņots par bērna uzņemšanu pašvaldības dārziņā? Vecāki nav nekādi skolēni, mums netiek piešķirtas vasaras brīvdienas. Ko tagad darīt 3 mēnešus līdz 1. septembrim?

Uzteikt darbu, nestrādāt kādam no vecākiem, lai sēdētu ar bērnu mājās, vai bez pašvaldības līdzfinansējuma mēģināt apmaksāt privāto auklīti vai bērnudārzu? Tas ir visai dārgs “prieks”. Un par kādu naudu tad, lai maksā rēķinus, īri, pabaro ģimeni un apmaksā ceļu uz darbu? Ja pašvaldība nenodrošina līdzfinansējumu no brīža, kad saņemts “uzaicinājums”uz dārziņu, nu tad uzņemiet bērnus dārziņā jau ar 1. jūniju.

Kā arī es vēl saprotu, ka tiklīdz bērns iekļuvis pašvaldības bērnu dārziņā, no rindas uz pārējiem tās pašvaldības dārziņiem viņš tiek izņemts laukā. Bet kādēļ līdz pašvaldības dārziņam bērns nevarētu apmeklēt vairākus privātos dārziņus? Kā zināms privātajos dārziņos bieži atrodas kādas nepilnības. Ja man šis dārziņš neder? Ja nu tajā ir nekompetenti darbinieki vai kā savādāk? Vai tādēļ man bērns tur būtu jāatstāj kamēr nepienāk rinda?

Esmu vienkārši šausmās par dažu amatpersonu nekompetenci, citādāk to nemaz nevar nosaukt. Pamēģiniet jūs dzīvot bez visām ekstrām, ar minimālo algu, parasto rindu uz pašvaldības dārziņu un neapmaksātiem ceļa izdevumiem no darba vietas, varbūt tad nākamreiz kārtīgāk padomāsit par ģimenēm ar bērniem. Ar cieņu Laura.”