Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Rodas jautājums – kāpēc jāiepērk piens no “kaimiņiem”, ja pašiem tā ir pietiekami?

Sveiki, Bez Tabu! Šodien nopirku kefīru ar Trikatas logotipu, ko pārstāv Latvijas piens. Cerēju atbalstīt “savējos”. Izrādās nekā :( … Kā parasti ražots kaut kur citur, tikai ne pie mums – Latvijā.

Šoreiz tā izcelsmes valsts – Igaunija. Rodas jautājums – mums pašiem piena nav?

Cik nav lasīts par “Latvijas piena” problēmām. Nesen tās uzņēmās risināt “Latraps”. Jauki uzlabojam. Galvenais jauks, smuks, skanīgs un protams “LATVISKS” nosaukums.

Tad rodas jautājums – kāpēc jāiepērk piens no “kaimiņiem”, ja pašiem tā ir pietiekami???

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • SK.
  +2 +2 0

  SK.

  Tās ir VALSTS nodokļu politikas sekas, naudas varas spēks, Latvijā esošo uzņēmumu pārdošana.Cik Latvijas uznēmumi pieder Latvijas pilsoņiem?
 • Edgars Čaplinskis
  +2 +2 0

  Edgars Čaplinskis

  Tas sanāk tā lv pienu iepērk Lietuvieši un tad saražo piena produktu ko atkal pardod mums
  Un tad sanāk ka zem kaimiņu brenda tiek tirgots lv piens
 • Ald
  +2 +2 0

  Ald

  "Rimi" pamanīju šo kefīru, un tieši ar domu atbalstīt musējos, pie vajadzības būtu iegādājies šo kefīru. Tagad nāksies pievērst vairāk uzmanības izcelsmes valstij, jo vadīties tikai pēc brenda nevar.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl