Sūdzību dēlis: “Rimi” veikalos valsts valodas lietošanas ignorēšana? Šoreiz man mērs bija pilns!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

24 komentāri
“Rimi” veikalos valsts valodas lietošanas ignorēšana? Šoreiz man mērs bija pilns!
Ilustratīvs foto: LETA

“Labvakar. Vakar aizmāršības pēc skrēju uz tuvāko Rimi hipermārketu, lai iegādātos māsai vārda dienas ziedus. Biķernieku Rimi veikalā piegāju pie personas, kura bija Rimi darbinieku pulkā, kas šķiroja papīra dvieļus un vaicāju, vai veikalā ir ziedu stends, kā rezultātā sieviete tīrā Krievu valodā man atbildēja, ka nezina un palīdzību neizjutis jautāju, vai nerunā latviski, kas atbilst LR likumdošanai, kā rezultātā sieviete atbildēja, ka nesaprot un nerunā latviski.

Biju neizpratnē, bet prasīju vēlreiz, kā rezultātā sieviete aizgāja uz preču noliktavu un, iznākot no tās, teica, ka neesot un aizsūtīja mani pie Kinder precēm, ko ES tulkotu kā bērnu preces.

Esmu patriots un vēlos, lai ar mani publiskajā telpā sarunātos valsts valodā. Šī nav pirmā reize, kad nākas saskarties ar šādām situācijām, bet šoreiz bija mērs pilns.”

Iesūtīja: Artūrs