Sūdzību dēlis: “Rimi” tirgo vecu gaļu ar derīgu derīguma termiņu. Šādā veidā var saindēties

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
“Rimi” tirgo vecu gaļu ar derīgu derīguma termiņu. Šādā veidā var saindēties

“Labdien! RIMI veikalā nopirku liellopa gaļu 12. janvārī, uz iepakojuma norādīts derīgums termiņš līdz 15. janvārim, to var redzēt arī attēlā. Kad piektdienas (13.01.) vakarā gatavojos taisīt vakariņas, pārsteidza iepakojuma saturs – no augšpuses gaļa ir normāla, bet apakšā visa zili melna ar nepatīkamu aromātu.

Manā pieredzē tas nav pirmais gadījums ar RIMI pirkto gaļu. Pirms kāda laiciņa iegādājos fasētās cūkas karbonādes, tās karbonādes, kuras neaizklāj uzlīme bija skaistas, bez cīpslām, bet zem tām atradās gaļa, kura pat nelīdzinājās cūkas karbonādēm, pie tam ar tumši zilu nokrāsu.

Kā tā var apšmaukt cilvēkus? Šādā veidā var saindēties…”

Iesūtīja: Marija

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs