Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Briāna “Rimi” ir unikāla iespēja iegādāties sviestu ar 2 dienu notecējušu termiņu, parasti jau skatos termiņu, tikai tad, kad steidzos, lūk, rezultāts – nevienam nevar uzticēties.”

“Rimi” ir unikāla iespēja iegādāties sviestu, kam pirms 2 dienām beidzies termiņš

Iesūtīja: Inguna

Foto

2 komentāri

2 komentāri

  • Khmm

    Khmm

    Reizēm šķiet, ka preces ar beigušos derīguma termiņu pērk, lai ieliktu bez tabu. Veikalā ir brīvi pieejamas preces, pirms pērc, apskati termiņu. Ja nav derīgs, ej un sūdzies uz vietas veikala atbildīgajiem, nevis baigo cietēju tēlo.... jopcikrazīt...
  • Dace

    Dace

    Sviestu var izmantot, ja viņš ir stāvējis vēsumā tas nav sabojājies.Es kad ir akcija nopērku vairāk un ielieku saldētavā.Kad vajag izņemu atlaidinu un lietoju.Sanāk ka es lietoju sviestu ar nederīgu lietošanas termiņu.Jāskatās kāds sviests izskatās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!