Sūdzību dēlis: Rīgas Centrāltirgū piedāvā cigaretes deviņus gadus vecam bērnam!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Rīgas Centrāltirgū piedāvā cigaretes deviņus gadus vecam bērnam!
Foto: Flickr.com

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Antra sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labvakar! Esmu šokēta par Rīgas Centrāltirgu!!! Ar meitu iepirkāmies tirgū, kur tirgo apģērbu. Vienu brīdi dzirdu, ka kaut kāda sieviete manai 9 gadus vecajai meitai piedāvā, vai viņai cigaretes nevajag?

Uz ko pārsteigta viņai pajautāju, vai kauna nav bērnam cigaretes piedāvāt???Tur pat viņai blakus stāvošais vīrietis bravūrīgi un ņirdzot sejā nosmēja – ko tad tu tagad darīsi, policiju sauksi?! Rodas jautājums, vai tiešām policijai ir pie vienas vietas, kas notiek tirgū?? Vai tirgus netiek kontrolēts un tur visi dara, ko grib? Pārņem dusmas un nesaprašana, kur mēs dzīvojam??!! Ar cieņu Antra!