Sūdzību dēlis: Rīgas Centrāltirgū no rīta vienmēr tirgo pončikus un visu pārējo, ko tur cep uz vietas, bez čeku izsniegšanas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Rīgas Centrāltirgū no rīta vienmēr tirgo pončikus un visu pārējo, ko tur cep uz vietas, bez čeku izsniegšanas!
Foto: Bez tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs Vitauts sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveicināti. Vēlos informēt, ka Rīgas centrāltirgū no paša rīta vienmēr tirgo bez čeku izsniegšanas pončikus un visu pārējo, ko tur cep uz vietas, precīzāk, piena paviljona.

Tajā tirgotavā strādā apšaubāmas tautības sievietes – tumšādainas un nez vai oficiāli. Vasarā traki steidzos, man cilvēkam vajadzēja vest uz slimnīcu pončikus.

Iegādājos šajā ēstuvē pončikus, bet, kad prasīju čeku, man teica, ka nav čeka (krievu valodā protams)!

Teicu, ka man vajag čeku, ja nebūs čeks, es izsaukšu pašvaldības policiju.

Tēloju, ka zvanu policijai, un tad pēkšņi šīs sievietes man atdeva naudu un teica, lai savācu naudu un pončikus, un, lai lasos prom.

Vakar atkal gāju tur pirkt pončikus no rīta, bet viņas man atteica pārdot, jo čeks nebūšot :)

Kaut gan pirms manis bija rinda un visiem citiem pārdeva pončikus, bez čeka, bet man vairs nepārdeva :)