Sūdzību dēlis: Restorānos “Gan Bei” sagaidot sasveicinās krievu valodā! Ko padomāt ārzemju tūristam?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

20 komentāri
Restorānos “Gan Bei” sagaidot sasveicinās krievu valodā! Ko padomāt ārzemju tūristam?
Foto: Bez Tabu skatītāja

“Labdien! Vai tas ir normāli, ka “Gan Bei” restorānos, sagaidot klientu, sasveicinās vispirms krievu valodā un tikai pēc tam latviski? Un ko padomāt ārzemju tūristam, ar kuru Latvijā sveicinās krieviski?

Ārzemēs kaut kā nav gadījies, ka kāds vispār sveicinātos ne tās valsts valodā. Nu vispār sajūta absolūti nav forša. Domāju, tā tāda iztapība krievvalodīgajiem.”

Iesūtīja: Jānis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kārlis
  +6 +6 0

  Kārlis

  Saskāros ar identisku situāciju! Origo GanBei. Ar draudzeni sarunājāmies latviski, kamēr sēdāmies pie galdiņa. To nevarēja nedzirdēt. Pienāca viesmīlis. Zdravstvuite. Biju pārsteigts un atbildēju Sveiki. Un tad atskan- Mani sauc Oskars un es būšu jūsu viesmīlis.
 • Nezinis

  Nezinis

  Bet kā jūs rīkotos, ja viesmīle jūs uzrunātu angliski vai vāciski? Arī pagrieztos un aizietu uz citu restorānu?
  Nesaprotu kāpēc ir tik radikāli negatīva nostāja pret citu valodu?
 • riop
  +9 +5 -4

  riop

  Uldi, sedi majas, jo gan bei tagad ir vienigais edinasanas joma, kas maksa nodoklus :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!