Sūdzību dēlis: Pretīgi! Veikalā iespējams iegādāties jogurtu, kas bija svaigs maijā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Pretīgi! Veikalā iespējams iegādāties jogurtu, kas bija svaigs maijā!
Foto: Bez Tabu skatītāja

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Paula sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Iepērkoties veikalā Mego (Prūšu ielā), atradām Lakto jogurtus ar ļoti svaigu termiņu!!! Nu jau 10 dienas atpakaļ kā beidzies!!! Šajā karstumā paši ļoti sekojam līdzi produktu termiņiem, bet gadās arī kundzītes (un noteikti ne tikai kundzītes!!!) , kuras tam neseko līdzi, vai nepievērš uzmanību! Un diez vai ir kāds, kurš nes atpakaļ jogurtu ar šādu termiņu! Lai visiem svaigas brīvdienas! Ar cieņu Paula!”

Foto