Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Policijas darbinieki novieto savu darba spēkratu tam neatbilstošā vietā!
Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Uģis sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki! Šodien ievēroju labu skatu pie Brīvības un Pērnavas ielas Statoila. Labu laiku stāvēju un skatījos, kā Valsts policijas darbinieki novietojuši savu darba spēkratu tam neatbilstošā vietā, tātad visiem, kam nepieciešams ūdens vai gaiss, ir jāgaida, kad kārtības sargi uzpīpēs. Lai gan viņi ir tie, kas soda vadītājus par vissīkākajiem pārkāpumiem, taču pašiem likumi nav rakstīti. Ar cieņu Uģis!”

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Aiga
    0 0 0

    Aiga

    Ko tad pats nepiegāji klāt un neaizrādīji viņiem, ka tā nedrīkst, nevis kā žurka slēpies un pa kluso fotogrāfēji.??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl