Sūdzību dēlis: “Vieglā šokā un nesaprašanā par notiekošo NMPD”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
“Vieglā šokā un nesaprašanā par notiekošo NMPD”
Foto ilustratīva nozīme. Autors: LETA

“Labdien! Vēršos pie Jums, jo esmu vieglā šokā un nesaprašanā par notiekošo Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD). Vakar, atgriežoties mājās no Igaunijas, vienam no ceļabiedriem kļuva slikti (14 gadus vecs jaunietis). Automašīnā viņš kļuva bāls, svīda un sūdzējās par sāpēm sirds rajonā un sirds ritma pārsitieniem. Nekavējoties apstājāmies un zvanījām NMPD,” uzsāk stāstu Gints.

Viņš turpina:”Sazvanījāmies ar dispečeri, izskaidrojām, ka atrodamies 65. kilometrā uz ceļa, kas savieno Igaunijas robežu un Rīgu (VIA Baltica šoseja). Dispečere pieņēma izsaukumu un piebilda, ka, ja būs jautājumi, mums vēl zvanīs. Tā nu sākās gaidīšana. Iezvanās telefons, zvana NMPD brigāde, paskaidro, ka atrodas Salacgrīvā, precizē mūsu atrašanās vietu un saka, ka, lai gaidām, un ka viņi jau ceļā. Tad sākās kaut kas, kas, manuprāt, ir totāls absurds! Ceļā pavadītais laiks – 21 minūte, attālus 23 kilometri (pēc navigācijas izriet, ka NMPD brigāde brauca lēni un ievērojot visus noteikumus kā parasts auto, neizmantojot dotās privilēģijas ar ieslēgtām bākugunīm un skaņu signālu. Pie mums pieripoja lēnā ritmā nesteidzīgs auto, apstājās un tikai tad ieslēdza bākugunis. Gribētos dzirdēt izskaidrojumu šim pasākumam, turklāt, ja viņu darba prieks un spars ir tik liels, par ko viņi saņem algu?”