Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Darām jums zināmu, ka Saulkrastu pašvaldības policisti izģērbj pilsētas viesus, vārda tiešā nozīmē!

VIDEO! Saulkrastu pašvaldības policisti izģērbj pilsētas viesus, vārda tiešā nozīmē!

Tai skaitā bērnu, kurš ir invalīds. Neņemot vērā bērna invaliditātes apliecību.

Kāpēc pašvaldības policija soda cilvēkus vietās, kur nav uzstādītas zīmes – Ainažu ielā 17c, Saulkrastos!”

Iesūtīja: Māris

Video

15 komentāri

15 komentāri

 • Ņina

  Ņina

  Saulkrastos visu drīkst. Ja drīkst būvēt mājas kāpu zonā (pēc tam pēc vētras pieprasīt kompensāciju), tad kāpēc nedrīkst novietot auto?
 • Ņina

  Ņina

  Saulkrastu pašvaldības policija vispār nodarbojas ar dīvainām lietām. Nekomentēšu, jo pēc tā, kādus sodus uzliek vietējiem iedzīvotājiem, varēs atpazīt, kurš komentē. Pēc tam uzliks vēl dīvainākus. Viņiem ir savi saistošie noteikumi, kurus nav iespējams kaut kur izlasīt. Toties vietējā administratīvajā tiesā lēmumu pieņem pamatojoties uz tiem, ar norādi - Jūsu problēma, ja nevarat atrast.
 • Agnese Vārna

  Agnese Vārna

  Un ko tieši ar šo vēlējās pateikt "Bez Tabu"? Kur objektivitāte un viedoklis no policijas puses? Nesaprotu šīs ziņas jēgu. Uztaisa lielu brēku no viena, atvainojiet, ne pārāk intelektuāla cilvēka, kurš nezina noteikumus...
 • Sanita Dzalbe

  Sanita Dzalbe

  Kopš kura laika kāpu zonā ,zaļajā zonā utt,var iebraukt un stāvēt?! Mīļais cilvēk ,atmosties:D pat ja tur nav zīme ,tas pat muļķim skaidrs ,ka tur nevar braukt :D varēja vel lidz pašai jūrai nobraukt ,smiltiņās nolikt :D
 • Edgars Ķesteris

  Edgars Ķesteris

  A kapēc Rīgā var sodīt, bet citur nevar??? Kapēc Rīgā visi maksā par auto stāvvietām, bet ārpus Rīgas visi domā, ka ir iebraukuši ģerevņā un var atstāt auto kur pagadās un PIE TAM DIRST UN CŪKOTIES VISOS STŪROS???
  • Andris Vitols
  • Edgars Ķesteris
  • Andris Vitols

   Andris Vitols

   jāmaksā nebūtu, ja mācētu noteikumus un nerautos noparkot mašīnu jūras krastā :D
 • Andris Vitols

  Andris Vitols

  Ļoti pareizi uzlikti sodi. Nav ko stāvēt zaļajā zonā ar pus auto :)
 • SP
 • Tamāra Bula
  • Janis Rieksting

   Janis Rieksting

   Jānovieto savs dzelzs rumaks kā pieklājas un kur pieklājas un nebūs gudri jādirš, ka Latvija pārtiek no soda naudām!!!
 • ..

  ..

  Vai sūdzības autors vēlas pateikt to, ka tur stāvēt drīkst pēc noteikumiem vai arī to, ka, ja bērnam ir invaliditāte, tad nekādi noteikumi uz vecākiem neattiecas?
 • Ramona Abolina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!