Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

15 komentāri

“Labdien! Darām jums zināmu, ka Saulkrastu pašvaldības policisti izģērbj pilsētas viesus, vārda tiešā nozīmē!

Tai skaitā bērnu, kurš ir invalīds. Neņemot vērā bērna invaliditātes apliecību.

Kāpēc pašvaldības policija soda cilvēkus vietās, kur nav uzstādītas zīmes – Ainažu ielā 17c, Saulkrastos!”

Iesūtīja: Māris

Video

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Akli vai
 • ..
  +6 +6 0

  ..

  Vai sūdzības autors vēlas pateikt to, ka tur stāvēt drīkst pēc noteikumiem vai arī to, ka, ja bērnam ir invaliditāte, tad nekādi noteikumi uz vecākiem neattiecas?
 • Agnese Vārna
  +3 +3 0

  Agnese Vārna

  Un ko tieši ar šo vēlējās pateikt "Bez Tabu"? Kur objektivitāte un viedoklis no policijas puses? Nesaprotu šīs ziņas jēgu. Uztaisa lielu brēku no viena, atvainojiet, ne pārāk intelektuāla cilvēka, kurš nezina noteikumus...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl