Sūdzību dēlis: Video! Policijas ekipāža bez bākugunīm pārkāpj ātrumu!!!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Video! Policijas ekipāža bez bākugunīm pārkāpj ātrumu!!!

“Labdien! Vēls oktobra vakars, ap plkst. 21.25, braucot Rīgā pa Katoļu ielu, policija bez bākugunīm pārkāpj ātrumu.

Pielikumā nosūtu video un foto ar valsts numura zīmi.”

Iesūtīja: Edgars

Video

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Jā Lie
  +9 +8 -1

  Jā Lie

  Video tikai redzams kā pats pārkāpj ... ka arī telefonu lietot pie stūres nevar takā mēģini saskatīt arī to baļķi savā aci ne tikai otra 🙂
 • Ināra Morozova
  +5 +4 -1

  Ināra Morozova

  Tas ko es redzu šajā video ir šoferis, kurš lieto telefonu pie stūres, mēģina panākt citu auto tādējādi pārkāpjot ātrumu. Policijas auto varētu arī braukt ar 20km/h, bet ja cits šoferis mēģinās viņu panākt tad skaidrs, ka būs jāpieliek gāze un rezultātā "it kā" policija pārkāpj ātrumu (ja nofilmēs savu spidometru brīdī, kad mēģina viņus panākt. Ļoti bezjēdzīgs video :)
 • Ingus Eiduks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl