Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Notika sadursme Dzelzavas ielā starp diviem “Rīgas satiksme” sabiedriskajiem transportiem. Sadursme it kā nebija tik liela, bet tomēr vienam no pasažieriem – zēnam (aptuveni 10 gadu vecam) kļuva slikti. Mikroautobusa šoferis izcēlās ar īpašām ceļu satiksmes zināšanām un “iegriež” paša kolēģim no “Rīgas satiksme”, 18. trolejbusa vadītājam, nepalaižot viņu no pieturas, bet gan apstājoties priekšā trolejbusam, kad viņš uzsāka savu gaitu, un izveidojot ceļu satiksmes negadījumu.”

VIDEO! Mikroautobusa šoferis izcēlās ar īpašām ceļu satiksmes zināšanām un “iegriež” paša kolēģim

Iesūtīja: Juris

Video

3 komentāri

3 komentāri

 • 78

  78

  rms straadaa slepkawas-shoferi-ugolowniki-zeki. kuri sit nost klientus. un paliek shkebinoshi un jokaini. bet laikam . ptac piesedz shitos krplus. ptac. vai tas ir normaali ???????
 • Es

  Es

  Kļūdies gan, tas nekas ka it kā busi pieder privātajiem- tie brauc zem RS emblēmas- attiecīgi kamēr mums te urlaki būs pie stūres nekas nemianīsies... visi šie mikriņi pārkāpj noteikumus- brīnums ka tik maz negadījumu
 • janka

  janka

  Tā rodās baumas,mikroautobusiem nav nekāda sakara ar Rīgas satiksmi,tā ir private kompānija,viņi brauc kā grib,par to uz viņiem saimnieki skatās caur pirkstiem,galvenais plena un dotācijas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!