Sūdzību dēlis: Vai ceļu strādniekiem ir tiesības apturēt transportlīdzekli? Vai tomēr tas jādara policijai?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Vai ceļu strādniekiem ir tiesības apturēt transportlīdzekli? Vai tomēr tas jādara policijai?

“Labdien, vēlējos noskaidrot, vai ceļu strādniekiem ir tiesības apturēt transportlīdzekli? Vai ar to nav jānodarbojas policijai? Lielupes tilts ceļā uz Ventspili!”

Iesūtīja: Uldis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ...
  +9 +9 0

  ...

  Labāk, lai tur neviens nestāv un visi brauc viens otram virsū? Es domāju, ka viņi saprot, ko dara. Arī tur vakar braucu - vīri abās pusēs ar rācijām visu sarunā, pārliecinās par to, lai šķērsot tiltu būtu droši. Malači! Bet sūdzibas autoram uz ceļa negribētos gadīties blakus, neizskatās pēc prātīga cilvēka, kas ar galvu draudzējas un tādiem uz ceļa nav vietas.
 • oto
  +9 +9 0

  oto

  Nākamā sūdība būs par to,ka policiju uz CSN jāgaida 7 h. Viņiem nebūs laika braukt,jo jāregulē satiksme uz Lielupes tilta(vai kur citur).
 • SO.
  +6 +6 0

  SO.

  Celu strādnieki ir loti korekti, liels paldies viņiem par to.Ja būtu luksofori, tie darbotos noteiktu laiku, vai mašīnas ir vai nav, tagad ļoti labi-gan novērtē situāciju, gan netraucē iespēju robežās strādāt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl