Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
“Rīgas satiksmes” pārstāvji sestdienā nodarbojās ar masveida krāpniecību, apgalvojot, ka tā nav brīvdiena

“Labdien! Cik man zināms, sestdien (15.04.) ir Lieldienu brīvdienu vidus – visā pasaulē todien ir brīvdiena, un svētki, tikai, manuprāt, “Rīgas satiksmes” pārstāvji šobrīd nodarbojas ar masveida krāpniecību, apgalvojot, ka ir parasta sestdiena un “Rīgas satiksmes” kalendārā norādīts, ka tā nebija nekāda brīvdiena un par stāvvietu ir jāmaksā.

Manuprāt, pilnīgs murgs – visiem nav jāvadās pēc visas pasaules Lieldienu brīvdienu kalendāra, bet gan pēc “Rīgas satiksmes” “kalendāra”, kuru darbinieki svētku brīvdienu vidū izraksta sodus par stāvvietām. Varbūt tādā gadījumā vajadzētu informēt Rīgas iedzīvotājus, ka mums brīvdienas ir pēc “Rīgas satiksmes” noteiktā kalendāra!”

Iesūtīja: Imants

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Es
 • Ilze
  +4 +4 0

  Ilze

  Sarkanais datums jeb svētku brīvdienas bija piektdiena un pirmdiena (14.04. un 17.04.), savukārt sestdiena bija kā ierasta sestdiena, kad noteikts saīsināts auto novietošanas maksas laiks. Arī kalendārā ieskatoties to var uzskatāmi redzēt!
 • m3
  +3 +3 0

  m3

  Imantam nav taisnība - visas sestdienas ir brīvdienas un stāvvietās par maksu. Klusā sestdiena nekad nav bijusi svētku diena, līdz ar to jāmaksā sestdienas standarta cena.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl