Sūdzību dēlis: “Rīgas namu pārvaldnieks” nepilda savus pienākumus! Kāpņu telpas nav mazgātas, elektrības arī tajās nav!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Stāsts par “Rīgas namu pārvaldnieks”, kas, manā skatījumā, nepilda savus pienākumus, bet no iedzīvotājiem katru mēnesi iekasē labu summu par neizdarītiem darbiem!”

“Rīgas namu pārvaldnieks” nepilda savus pienākumus! Kāpņu telpas nav mazgātas, elektrības arī tajās nav!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Jau kādu laiku piefiksēju, ka kāpņu telpa Rīgā, Ulbrokas ielā 8, sen nav mazgāta. Regulāri kāpņu telpā vakara/rīta stundās jādodas pa tumsu, skaitot pakāpienus. Pie dzīvokļa durvīm jāspēlē spēle– trāpīsi atslēgas caurumā ar pirmo reizi vai ne! Te, par laimi, izlīdzamies ar telefona gaismas palīdzību.

Vērsos ar šīm problēmām “Rīgas namu pārvaldniekā”. Biju šokēta par atbildi. Joprojām ir neatbildēts jautājums, par ko maksājam 20,56 eiro katru mēnesi, kas tiek traktēts kā apsaimniekošanas maksa? Kam domāta šī nauda? Ja mājā ir ap 80 dzīvokļu, sanāk no mūsu mājas “Rīgas namu pārvaldnieks” saņem ap 1660 eiro gadā!

Līdz šodienas vakaram kāpņu telpa nav izmazgāta. Pēc viņu atbildēm, mums pašiem tas ir jādara. Kādēļ man jāmaksā 20,56 par apsaimniekošanu? Papīri vakar ir savākti, bet lielā problēma ir tas, ka kāpņu telpa netiek mazgāta. Pie pastkastītēm joprojām ir asinis,” ziņo Bez Tabu skatītāja Inita.

9 komentāri

9 komentāri

 • Inga

  Inga

  Tas nozīmē, ka Rīgas dome savos noteikumos var noteikt mazgāt BIEŽĀK nekā 1x nedēļā, bet noteikti ne retāk...
 • Inga

  Inga

  Ministru kabineta noteikumi Nr.906 Dzīvojamās mājas sanitārās apkopes noteikumi 14.punkts nosaka, ka Kāpņu telpā vismaz vienu reizi nedēļā veicama mitrā uzkopšana. Sliktos laikapstākļos (piemēram, palielināts nokrišņu daudzums) mitrā uzkopšana veicama biežāk dzīvojamās mājas pārvaldītāja noteiktajos termiņos.
 • Martins Adamsons

  Martins Adamsons

  Kad sniegu tīrīsiet no iekšpagalmiem(konkrēti Mārupes ielā 35)?
 • Rīgas namu pārvaldnieks

  Rīgas namu pārvaldnieks

  Labdien!
  Kā jau vairākas reizes esam skaidrojuši sūdzības autorei – koplietošanas telpas un pieguļošā teritorija uzkopta, atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasībām. Neviens cits šīs dzīvojamās mājas iedzīvotājs nav sūdzējies par to, ka uzkopšanas darbi nebūtu veikti vai arī būtu veikti nekvalitatīvi. Vēršam arī uzmanību, ka pārvaldnieks nenorāda, ka dzīvojamās mājas iedzīvotājiem būtu jāveic uzkopšanas darbus, bet gan to, ka ir jārūpējas par koplietošanas telpām – apzināti nepiegružot, piemēram, izmetot atkritumus un reklāmas materiālus.

  Ikviens RNP klients – dzīvokļu īpašnieks – var iepazīties vortālā e-parvaldnieks.lv vai jebkurā RNP Klientu apkalpošanas centrā ar dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmi, kā arī ar faktisko ieņēmumu un izdevumu pārskatu. Ja tomēr nav skaidra kāda pozīcija, dzīvokļa īpašnieks var vērsties pie speciālista savas dzīvojamās mājas iecirknī.
 • Alīne Zem

  Alīne Zem

  Beidzot kads pacelj sho temu. Es savu setnieku neredzu praktiski,labi ja 1x menesi izslauka un izmazga. Lampinas pashi mainam. 1x paludzu nomainit lampinju, mums tadu ieskruveja ka knapi redzet vareja atkartoti ludzot atbildi sanemam na pashi tadu esam ieskruvejushi. Kaiminji shkjure sniegu, slauka un mazga kapnju telpu. Bet apsaimniekoshanu maksajam un par ko? Par to ka pashi visu daram?!
 • Aija Miglinieks

  Aija Miglinieks

  Rīgas Namsaimnieks lai paskaidro, kas tieši ir “apsaimniekošana”.
 • Sintija Bro

  Sintija Bro

  Vispār vai sen tur nevajadzētu KNAB iesaistīties un veikt tādu pašu kratīšanu kā Rīgas Satiksmē! ?? Sen tur nav kaut kas tīrs, pacelta apsaimniekošanas maksa par 30 eur, tāpat kaimiņiem vidēja pacelta nauda. Neredzu nekādu "apsaimniekošanu", darba dienās sētnieks 15m apslauka mājas priekšu un nober ar sāls/smilts maisījumu, un 1x nedēļā izvelk miseni. Klaja naudas piesavināšanās. ?? Un protams + par remontdarbiem papildus ņem 20 eur no dzīvokļa.
  Kas ietilpst viņu sauktajā apsaimniekošanā, ja paši nesniedz ne paskaidrojumus, kad iet interesēties? Kas ir tas, ka pēkšņi par 30eur sadārdzinās,? ??
 • Džonass Derumanis

  Džonass Derumanis

  Nu, re, tumšs un netīrs. Citiem, savukārt, nepatīk, ka rnp uz savu galvu izdomā izšķiest naudu, nomainot lampas kāpnēs uz automātu (kas pats ieslēdzas, kad nevajag, bet, kad vajag, nevar ieslēgt), jaunus logus ielikot, lai gan vecie bija labi, beņķīšus sabāza kā sādžās gar ceļa malām, kur bomži vien sēž (bet ko darīt, ja bratana firmas jāizručī). Visu zaļo zonu ap māju izpostīja, ceriņus, vīnstīgas izcirta, Kad mazgā, tad kāpnes visu dienu pludo, dzīvokli tikai piecūkā. Vēl nekaunas milzu rēķinu atsūtīt un savu "labo darbu" reklāmu pie dēļa pielikt. Mūsu mājās vēl neviens labs darbs nav redzēts. Viss kā malēniešiem - ko dara, visu greizi.
 • jaa

  jaa

  Mums arī šogad ir "jauna metode" kāpņu telpas uzkopšanai. Jāatzīst gan, ka mums tā tiešām ir tīra, jo vienās kāpnēs ir 12 dzīvokļi, bet esmu ievērojusi, ka apmēram pusgadu mitrā mazgāšana notiek tikai līdz 1,5 stāviem no 3, un kāpnēm uz bēniņiem. To vienkārši var redzēt, kur beidzas mitrais laukums. Bet, ja tīrs, vai tomēr reizi pa reizei nebūtu jāuzslauka ar mitru?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!