Sūdzību dēlis: “Rīgas namu pārvaldnieks” nepilda savus pienākumus! Kāpņu telpas nav mazgātas, elektrības arī tajās nav!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
“Rīgas namu pārvaldnieks” nepilda savus pienākumus! Kāpņu telpas nav mazgātas, elektrības arī tajās nav!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Stāsts par “Rīgas namu pārvaldnieks”, kas, manā skatījumā, nepilda savus pienākumus, bet no iedzīvotājiem katru mēnesi iekasē labu summu par neizdarītiem darbiem!”

“Jau kādu laiku piefiksēju, ka kāpņu telpa Rīgā, Ulbrokas ielā 8, sen nav mazgāta. Regulāri kāpņu telpā vakara/rīta stundās jādodas pa tumsu, skaitot pakāpienus. Pie dzīvokļa durvīm jāspēlē spēle– trāpīsi atslēgas caurumā ar pirmo reizi vai ne! Te, par laimi, izlīdzamies ar telefona gaismas palīdzību.

Vērsos ar šīm problēmām “Rīgas namu pārvaldniekā”. Biju šokēta par atbildi. Joprojām ir neatbildēts jautājums, par ko maksājam 20,56 eiro katru mēnesi, kas tiek traktēts kā apsaimniekošanas maksa? Kam domāta šī nauda? Ja mājā ir ap 80 dzīvokļu, sanāk no mūsu mājas “Rīgas namu pārvaldnieks” saņem ap 1660 eiro gadā!

Līdz šodienas vakaram kāpņu telpa nav izmazgāta. Pēc viņu atbildēm, mums pašiem tas ir jādara. Kādēļ man jāmaksā 20,56 par apsaimniekošanu? Papīri vakar ir savākti, bet lielā problēma ir tas, ka kāpņu telpa netiek mazgāta. Pie pastkastītēm joprojām ir asinis,” ziņo Bez Tabu skatītāja Inita.