Sūdzību dēlis: Policijas darbinieki rāda “ļoti labu” priekšzīmi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ļoti labu priekšzīmi mums rāda Gogoļu ielas policijas iecirkņa darbinieki!”

Policijas darbinieki rāda “ļoti labu” priekšzīmi!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Uz viņiem, izskatās, ka ceļu satiksmes noteikumi neattiecās – par attāluma ievērošanu stāvēšanai aiz gājēju pieturas! Viņi vienkārši automašīnu novieto uz tās! Skaists paraugs visiem pilsoņiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ksenija.

10 komentāri

10 komentāri

 • Līga Bekmane

  Līga Bekmane

  Ak vai,BezTabu! Nu,ko atrisinājāt šajā kliedzošajā netaisnībā un ārprātīgajā noziegumā?😁
 • Filips Līcis

  Filips Līcis

  Tā ir bijusī gājējiem domātā pāreja! Vai tad nav redzams ka 90 %svītras ir jau notīrītas ! Tā spriežam mēs vienkāršie mirstīgie! Tikai, ja. mēs savu braucamo tur atstāsim tad CSDD būs cits viedoklis!
 • Jānis

  Jānis

  Tas nozīmē, ka operatīvais transportlīdzeklis, pildot dienesta pienākumus, drīkst neievērot apstāšanās un stāvēšanas aizlieguma zīmes, drīkst apstāties uz ietves, pie dzeltenajām līnijām u.c.

  Turklāt šādās situācijās operatīvajam transportlīdzeklim obligāti nav jābūt ieslēgtām bākugunīm un transportlīdzeklī nav jāatrodas vadītājam, jo ir gadījumi, kad operatīvie darbinieki ieradušies uz izsaukumu.
  Mūsu tauta ka stukači.
  Ja kas abizo uzreiz sauc policiju..
 • Kurbulis

  Kurbulis

  Latvijā ir tādi tehniskie normatīvi kas nosaka kur ir pāreja. Cik bildē redzams tuuvakais pārejai līdzīgais krāsas traips uz asfalta ir otrā ielas pusē - 5+ metrus no policijas.
  • Zebrologs

   Zebrologs

   Aizbāz acis aiz demo kadra apakšējās malas (vai atver pilno bildi), un ieraudzīsi veselus 2 traipus tieši zem žandarmu busiņa!
 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Latvijā policisti ar ko savādāki par tiem korumpētajiem zagļiem kas valda par Rīgas bespēcīgajiem 😂😂😂
 • Ivars
 • Vitolds
 • Prātotājs

  Prātotājs

  Laikam "zobs" uz policijas darbiniekiem. Vai tik netika pieķerta reibumā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!