Sūdzību dēlis: Policijai gaismas nevajag?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Policijai gaismas nevajag?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā autovadītājs.

Policijai gaismas nevajag?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
7 komentāri

7 komentāri

 • Lohhiem
 • Еленка Паулауска

  Еленка Паулауска

  un kas policija nav cilvēki? viņiem nav tiesību aizmirst? Reiz policijas mašīna man pamirkšķināja ar lukturiem, jo ​​es braucu bez gaismas.👍
 • Ja

  Ja

  Autors varētu nebūt krāns un vienkārši pateikt, lai gaismas ieslēdz.
 • Es

  Es

  Sadedzināt uz sārta... tak policisti nav cilvēki- viņiem nevar gadīties ka aizmirsuši ieslēgt gaismas
 • Maris Petrovskis

  Maris Petrovskis

  Visi brauca dienaa beidz gaismam un bij dzivi...tagad jo talak jo stulbak😂
  • Es

   Es

   Agrāk bija asbesta jumti, mašīnas bez jebkādas drošības u.t.t tak visi bija laimīgi- ierāva tik vodku un priecājās tālāk
 • Maris Petrovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!