Sūdzību dēlis: Netrafarētā policijas mašīna “taisa” biznesu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Netrafarētā policijas mašīna “taisa” biznesu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mani fascinē mūsu ceļa policijas darbs. Braucot pa Jūrmalas šoseju no Rīgas, pusceļā sākas ceļu remontdarbi, kur zīme no 90, strauji pāriet uz 70, un tālāk zīme ir 50.”

“Katru rītu pagriezienā uz Beberbeķu ielu stāv netrafarētā policijas mašīna un “taisa” biznesu, gaidot kādu nepacietīgo, kas nesabremzēsies, bet tajā pat laikā mani apdzen Valsts policijas mašīna bez ieslēgtām bākugunīm, aptuveni ar 80 km/h, bet no netrafarētās policijas mašīnas rīcība neseko.

Nesaprotu, kādu drošību viņi tur regulē, un vai savējo (kolēģu) mugura vienmēr ir piesegta? Manuprāt, ir pietiekami daudz vietu Rīgā, kur vairāk vajadzētu kontrolēt pārkāpumus!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Linards.