Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Mani apzaga “Domina” lielveikalā – zagli nevar atrast, jo novērošanas kameras nestrādā!
Edijs Pālens / LETA

“Labdien! Vēlējos pastāstīt par savu nepatīkamo atgadījumu, kas notika šā gada 16. septembrī tirdzniecības centrā “Domina”. Apmeklējot veikalus, vienā no tiem konstatēju, ka esmu apzagta.

No manas rokassomiņas tika izvilkts naudas maks. Pēc konstatētā atgadījuma vērsos policijā, lai uzrakstītu iesniegumu par notiekošo. Policijas iecirknī viss tika piefiksēts rakstiski, uz manu jautājumu, vai kabatzagļus kādreiz arī atrod, man atbildēja, “gandrīz nekad, jo “pa lielam” visiem ir vienalga.”

Ar šiem mierinājuma vārdiem braucu mājās, izmisusi un bez naudas. Uz naudas dabūšanu atpakaļ nemaz necerēju, bet vismaz uz to, ka zaglis tiks atrasts, tomēr cerēju, jo lielveikalos taču ir novērošanas kameras!

Pēc divām nedēļām man piezvanīja no policijas iecirkņa un paziņoja, ka mana iesniegtā lieta tika izskatīta un noslēgta. Jautāju, vai pēc novērošanas kamerām neko nevarēja atrast, tad man paskaidroja, ka kameras nedarbojās.

Tad rodas jautājums, kāpēc tad vajag kameras, apsargus, ja cilvēks tiek apzagts dienas laikā, bet neviens neko nevar ne redzēt, ne pierādīt?

Kabatzagļiem zaļā gaisma, jo novērošanas kameras nepilda savas funkcijas. Vienīgais gribētu, lai cilvēki rūpīgāk sargā savas somiņas, lai nekļūtu par kabatzagļa upuriem.”

Iesūtīja: Liāna

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Njaa
  +7 +5 -2

  Njaa

  Tagad jau arī tāds stils staigāt ar vaļā somiņu un visiem labumiem redzamiem vai knapi kabatā iestumtiem,un brīnās ka apzog, vaig sargāt mantas nevis rādīt visiem, un te vēl paļaujas uz kamerām...žēl jau gan, ka šādā vietā nestrādā kameras, bet jebkurā sabiedriskā vietā ir jābūt uzmanīgam, tagad reti kurš ir labs līdzcilvēks, kas redzot metīsies palīgā, drīzāk noskatīsies!
 • Fedja
  +2 +2 0

  Fedja

  Dominā zagles ir divas sievietes.Uzdarbojās jau vairākus gadus.Varbūt policijai tomēr ir kaut kāds iesniegumu, par apzagšanu Dominā, daudzums pēc kura tiek sāktas procesuālas darbības ,lai zagles notvertu.Zagles sadarbojas ar apavu veikala darbiniecēm.
 • DI
  0 0 0

  DI

  Mani arī 05.01.2018 apzaga Dominas veikalā. Biju ar diviem bērniem, viens sēdēja iekšā iepirkuma ratos, kur arī atrada soma ar maku. Nezinu kā, nezinu kur, bet maks kāpjot auto vairs nebīja. Policijā uzrakstīju iesniegumu, bet kriminālietu neierosināju, jo mani tā kā atrunāja paši policisti, teica, ka par šādu gadījumu jau nu nevajadzētu. Es nelielā šoka stāvoklī nesapratu, ka tas nozīme, ka viņi neko apsolūti nedarīs. Šā vai tā, sāpe ir gan materiāla vērtībā, gan morāla. Novēlu mankārim Laimīgu Jauno gadu un lai rokas gada laikā nopūst!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl