Sūdzību dēlis: “Latvijas Pasts” paaugstinājis apdrošināta sūtījuma izmaksas vairāk nekā 10 reizes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
“Latvijas Pasts” paaugstinājis apdrošināta sūtījuma izmaksas vairāk nekā 10 reizes!
www.pasts.lv

“Vai tas ir normāli, ka no 2019. gada 1. janvāra “Latvijas Pasts” ir paaugstinājis apdrošināta sūtījuma izmaksas vairāk nekā 10 reizes?”

“Respektīvi, lai pasta darbiniece vienkārši piefiksētu, ka aploksnē ievietots konkrēts dokuments, nevis, piemēram, tukša lapa vai apsveikuma kartīte, par to konkrēto “apskatīšanos” un vienas atsevišķas ailītes aizpildīšanu ir jāmaksā 25 eiro, kas ir 11 reizes dārgāk nekā nosūtīšanas kopējās izmaksas.

Agrāk šādu sūtījumu varēja nosūtīt par summu, kas nepārsniedz 4-5 eiro, bet šobrīd jau gandrīz 28 eiro. Tas noteikti nevar būt samērīgi!” uzskata Raimonds.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • JautāJUMS
  +6 +5 -1

  JautāJUMS

  Pēdējais padomju mantojums.Kamēr pasta vadība ,,peldās'' naudā tikmēr pastniekiem turpina mazināt slodzes,tarifs liels bet slodze rūk ar katru gadu.
 • Teiksma Briede
  +1 +1 0

  Teiksma Briede

  Tiešām nav ne mazākās nojausmas, par ko te runa... Bet kādas tehnoloģijas ir jāuztur, lai, kā rakstā minēts,- paskatītos un aizpildītu to "vienu rindiņu"?

  Vai tā "viena rindiņa" atrodas uz kāda atsevišķa dokumenta? :o
 • Pastnieks
  0 0 0

  Pastnieks

  Pie kvalitatīviem pakalpojumiem varējāt vismaz darba apavus pastniekiem apmaksāt ;-)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl