Sūdzību dēlis: “Koka zars sasit mašīnu, bet visiem vienalga!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
“Koka zars sasit mašīnu, bet visiem vienalga!”

“Sveiki. Vēlējos jums pastāstīt par savu pieredzi saistībā ar policiju un nelaimēm. Tātad pienāk viena diena, “noparkoju” mašīnu Rīgā, Katoļu un Jēkabpils ielas krustojumā (ap plkst. 14.00), man tur dzīvo ģimene. Ap plkst. 16.10 man piezvana māsa, ka man uz mašīnas ir uzkritis koka zars un nodarījis bojājumus. Aizbraucot uz turieni, secinu, ka mašīnai zars ir trāpījis uz jumta un motora pārsega. Līdz ar to ir nodarīti man zaudējumi. Izdomāju, ka jāpiezvana pašvaldības policijai, kura atrodas burtiski tur pat aiz stūra,” raksta Kārlis.

“Beidzot sazvanu, izstāstu savu problēmu, viņi man pārzvanīšot. Paiet burtiski 5 min, zvana un atkal jautā kas noticis. Izklāstu visu lietas būtību. Paskaidro man, ka esot liecinieks, kas esot visu redzējis, kas un kā. Liecinieks esot sniedzis iesniegumu un viss. Sāku sūdzēties par to, kas ir noticis, man uzreiz piedāvāja uzrakstīt otru iesniegumu. Vai es vēlos to darīt. Atbildēju principā, ka jā. Pēc īsām pārrunām piekritu gaidīt policiju. Jāgaidot esot kāds brīdis, jo pirms manis esot 2 citi izsaukumi. Paiet minūtes 30, atbrauc. Atbrauca, pirmkārt, nevis Pašvaldības policija, kuru es izsaucu, bet Valsts policija. Labi, ja jau atbrauca, iekāpu mašīnā, izstāstu situāciju. Valsts policijas darbinieks atbild, ka īstenībā esot šeit jābūt Pašvaldības policijai, nevis viņiem. Vārds pa vārdam – nu pieņemšot manu iesniegumu. Labi, visu sarakstām, aizpildām. Viss izdarīts, atvados, izkāpju no auto – nu jāgaida esot ziņa no viņiem, bet prātā joprojām viņu teiktais par to, ka esot jārīkojas Pašvaldības policijai. Piezvanu viņiem, izstāstu Valsts policijas teikto, un viņi man principā pasūta trīs mājas tālāk, jo esot Valsts policijai jārīkojas. Beigās izdomāju uzzvanīt vēl “Rīgas parkiem un dārziem”, jo zars, kas uzkrita manai automašīnai, ir no viņu parka. Tur, protams, atkal mani pasūta tālāk, lai rakstot juristiem, un tie man atbildēšot. Samierinos ar likteni, paiet dienas trīs un tad saņēmu ziņu no Valsts policijas. Viņi neko neuzsākšot, varot pārsūdzēt lēmumu un viss. Mans secinājums ir viens. Varu darīt, ko gribu, bet visiem viss ir vienalga. Paši nezina, kam kas ir jādara. Nevienam neinteresē tas, kas ar mani notika. Visiem viss ir vienalga,” pie bēdīgā secinājuma nonāk Kārlis.