Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

18 komentāri
Kārtēja visatļautība! Kā var uzbraukt uz gājēju ietves, nepārbraucot zaļo zonu?

“Labdien! Kārtēja visatļautība! Jautājums: kā var uzbraukt uz gājēju ietves, nepārbraucot zaļo zonu, vai arī braukt ar moci pa gājēju celiņu. Notikums Rīgā, Maskavas ielā, plkst. 17.25, 27.06.2017.!”

Iesūtīja: Armands

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kurpnieks
  +4 +3 -1

  Kurpnieks

  Priecājaties ka vispār policiju redzat. Zinātu, kas notiek VP, klusētu un priecātos. Tāds cilvēku nekomplekts kā šobrīd sen nav bijis.
  Un jā, stāvēt viņi tur drīkst. Manuprāt no sākuma skatīsimies ko paši daram un tad citus bildējam.
 • DoH
  +3 +3 0

  DoH

  Es lieku arī 100 pret 1, ka tas čīkstulis un neveiksminieks autors, pats brauca pie stūres un lietoja viedierīci ar ko veica fotofiksāciju. - attiecīgi pats pārkāpa CSN.
 • DoH
  +3 +3 0

  DoH

  Ar ieslēgtu zilu mirgojošu bākuguni, operatīvais transports drīkst braukt pa ietvi. Armands gan ir tik sievišķīga, ka to nezina. Galvenais ir bildēt un čīkstēt pašai īsti nesaprotot par ko, bet galvenais čīkstēt. Arī Bez Tabu - diezgan nožēlojams līmenis, ja ko tādu vispār var publicēt un apspriedei nolikt, kaut gan ja tiesām šo tipisko, čīkstošo latviešu ir tik daudz, tad jau reitingi jāceļ. Visatļautība ibio. Deviņdesmitajos būtu dzīvojis, tad redzētu kas ir visatļautība.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl