Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jautāju “Rīgas namu pārvaldniekam”, bet neesmu vēl saņēmusi ziņu. Kāpēc Imantā ūdens maksā 6,83 eiro, bet Iļģuciemā 3,20 eiro par vienu m³?”

Kāpēc Imantā ūdens maksā 6,83 eiro, bet Iļģuciemā 3,20 eiro?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai ūdens tek pa citām trubām? Vai gadījumos, ja māja ir tuvāk “Rīgas siltumam”, tās kļūst dārgākas?” vaicā Dana.

18 komentāri

18 komentāri

 • Laura Berenfelde

  Laura Berenfelde

  Interesanti, dzīvoju Imantā un apskatot savu rēķinu par 2,108 m3 samaksāju 2,54 par vienību. Pat interesanti paliek, kur rodas šī atšķirība..
 • Victoria Olor

  Victoria Olor

  Kāds sakars RNP ar cenām par ūdeni, ja ūdeni piegādā RŪ (Rīgas Ūdens) un RS (Rīgas Siltums) - silto ūdeni, Rīgā pēc saviem tarifiem. RNP cenu pēc būtības par ūdeni nemaz nedrīkst mainīt, tie ir tikai māju apsaimniekotāji, ne ūdens piegādātāji. ?
 • Sintija Bro

  Sintija Bro

  Ko piesienas RNP, viņiem vienmēr atradīsies neapstrīdams attaisnojums! ??? Viņi svēti ??
 • Raimonds Zariņš

  Raimonds Zariņš

  Visur kur figurē Nils - ir D..sā !!!!? toootiies ira sākopti pāgālmī i bernu lāāūkumi ?
  • Kristine Semjonova

   Kristine Semjonova

   Raimonds Zariņš drīzāk jau ... visur, kur figurē Nils, zog, shēmo, ņem/dod kukuļus/otkatus...?
  • Raimonds Zariņš

   Raimonds Zariņš

   Kristine Semjonova tas 100% , un nekas nemainas - jo visi viņi norijas no vienas siles ?
 • Marita Cirule

  Marita Cirule

  Visus šos kantorus zem lupas jāliek, Rīgas namu pārvaldnieks, latvenergo, Gāze, visi kā viens aplaupa cilvēkus.
 • Eriks

  Eriks

  Zini kalab ir tik dargi,talab ka tu dzivi DEBILA valsts sistema.Nevaidzeja klaigat par kautkadu neatkaribu.Te tev ir ta neatkariga valsts.Tagad tev ir tiesibas but sis valsts PATRIOTAM. Es savu patriotizmu sen jau esmu padirsis prieks sis valsts.
  • zeta

   zeta

   Arī PSRS ar gadiem sabiedrība noslāņojās ar krasu turības atšķirību, tā kā PSRS ilgmūžība vienalga nebūtu iespējama, ņemot vērā cilvēka dabīgo egoismu un viltību.
   • zeta

    zeta

    .. un tieksmes gan pēc varas, gan - neatkarības.
 • Jānis Blondais

  Jānis Blondais

  Neteiksu ka ilguciema ir 3.20,man atnaca ka jamaksa ir 4.63 par kubu! Tas nav normali! ??
  Izskatas ka mes kadus pasvaldibas minusus maksajam vai ari kads sak likt kabata,kamer ir pie varas! ??
  • Vitalijs Balodis

   Vitalijs Balodis

   Jānis Blondais tad jau viss pa mierigo, man pļaviekos 7.89 , pirmstam 2.74 :D Un rnp panatojums tam bija, ka mūsu māja pa decembri iztereja 400 kubus vairāk nekā novembrī :D Un ja kaut kas nepatik varam nomainit apsaimniekotāju :D
  • Vitalijs Balodis
 • S

  S

  Vai Rīgā ir kaut viens kantoris "zem RD", kur nebūtu kādas nelikumības, aplamības vai vismaz neprofesionalitāte?Cik saprotu, Nilam, Rīgas "atbrivotājiem"un "Maskačkas sportistveidīgajiem" viss ir OK.
 • Andrejs Burger
 • Modris Lasmanis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!