Sūdzību dēlis: Jutos pazemota, jo policisti mani un manu dēlu pataisīja par daltoniķiem un kurliem cilvēkiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Jutos pazemota, jo policisti mani un manu dēlu pataisīja par daltoniķiem un kurliem cilvēkiem!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tukumā mani, skolotāju no Kandavas, un manu 15 gadīgo dēlu aizturēja policija (satiksmes uzraudzības rotas jaunākais inspektors Artis Kučāns un kolēģe) un uzrakstīja protokolu par to, ka mēs ”it kā” esot šķērsojuši regulējamo gājēju pāreju pie sarkanā gaismas signāla.”

“Uz maniem protestiem, ka skaidri paskatījos luksoforā un ar dēlu sāku šķērsot ielu pie zaļa gaismas signāla, neviens no policistiem nereaģēja, tikai sāka man pūst miglu acīs, sakot, ka es varbūt aizrunājos, nepaskatījos, esmu nogurusi, jo ir darba dienas beigas utt. Sāka moralizēt, ka “VOLVO” mašīna griežoties ir dabūjusi bremzēt, riepām kaucot, un labi, ka mašīnai esot bijušas labas riepas. Tā kā esmu arī šoferis ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, skaidri zinu, ka mašīnai šajā gadījumā viennozīmīgi gājēji ir jāpalaiž.

Man tika izteikts brīdinājums protokola formā. Stāvot pie Valsts policijas mašīnas, skaidrojot notikumu, jutos bezspēcīga un pazemota, jo policisti mani manos 35 gados un manu dēlu pataisīja par daltoniķiem un kurliem cilvēkiem, kaut es skaidri zinu, ka sākām šķērsot ielu pie zaļā gaismas signāla, bet pierādīt to nevaru.

Pēc tam prātoju, ka es blakus savam galvastiesu garākajam dēlam neizskatos kā mamma, bet gan kā pusaudze. Policista leksika arī par to liecināja mūs saucot: ”Eu, jūs tur abi divi! Panāk šurp! Krāsiņas nepazīstam???” Kad policisti sāka saprast, ka neesmu pusaudze, bet gan pieaugusi sieviete ar dēlu, tonītis izmainījās.

Ko mācījās mans nepilngadīgais dēls no šīs situācijas? Ka Valsts policijai var uzticēties, ka Valsts policija mūs aizsargā? Piespriež sodu tur, kur vispār tam nav pamata…, droši vien, lai vienkārši izpildītu protokolu normu…

Skumji, esmu ļoooti vīlusies Valsts policijā. Varbūt vēl ir cilvēki, kuriem tā ir gadījies? Lai neklusē, jo varbūt Valsts policijas darbiniekiem pašiem ir jāmācās kārtīgāk ceļu satiksmes noteikumi!” ziņo Ilze.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Andis Feldmanis
  +17 +16 -1

  Andis Feldmanis

  Vajadzēja atbildēt: “Eu, tu tur, panāc šurp un stādies priekšā kā pienākas”. Visu cieņu policijas darbiniekiem, kas godīgi pilda savus pienākumus, bet diemžēl daži āksti neapzinās, ka dotā vara nenozīmē visatļautību.
 • Victoria Olor

  Victoria Olor

  Aizvien vairāk dzirdu par speciāli izprovocētiem vai nepatiesi apmelotiem gadījumiem no VP vai pašvaldības policistu puses, tas nozīmē, ka pašā sistēmā nav īsti kaut kas kārtībā. Ja policista darbs tiek vērtēts par plānoto protokolu skaita izpildi, nevis par labi un godprātīgi padarītu darbu. Viens no jaunākajiem tiesas Spriedumiem apliecina, ka policijas darbiniekiem vairs nedrīkst ticēt! - https://www.apollo.lv/6525084/policisti-izprovoce-autovaditaju-uz-parkapumu-savu-taisnibu-virietis-pierada-tiesa
 • Aligators.
  +7 +7 0

  Aligators.

  Tāpēc jāuzstāda mašīnā videoreģistrators lai var pierādīt pie kāda gaismas signāla braucam un visu citu notiekošo uz ceļa būtu iespējams fiksēt uz video. Kā arī jāpievieno video kamera salonā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl