Sūdzību dēlis: Jelgavā uz gājēju pārejām “noparko” automašīnas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jelgavā atļaujas pašā pilsētas centrā uz gājēju ietves, noparkot visu savu auto parku ar Krievijas karodziņiem. Aizlieguma zīmes neredzēju, bet, cik zinu, automašīnu stāvēšana un pārvietošanās pa trotuāriem ir aizliegta.”

Jelgavā uz gājēju pārejām “noparko” automašīnas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai arī mums autoskolā nepareizi mācija ceļu satiksmes noteikumus un tomēr drīkst tur parkoties? Vai arī tikai Rāviņa, īpaši slinkie viesi, tā drīkst darīt? Rāviņam kā pilsētas domes priekšsēdētājam, vajadzēja aizrādīt, ka nedrīkst tur parkoties, un Jelgavas pašvaldības policija arī nepamanīja, ka tieši zem pilsētas novērošanas kamerām stāv neatļauti noparkotas automašīnas.

Interesanti, vai pašvaldības policija mani arī nepamanītu, ja es tur noparkotu savu auto?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā pilsētas iedzīvotājs.

12 komentāri

12 komentāri

 • Kartupelis

  Kartupelis

  ja tev ir mašīnas numurs ar sarkanu fonu, tad tu esi gandrīz nemirstīgais starp mirstīgajiem.
 • Zuze
 • Aivis

  Aivis

  Tas kas ielika šo rakstu ir idiots. Man mobīlajā atvērās kādas 15 reklāmas, bet foto ar nepareizi novietoto auto tā arī man neizdevās ieraudzīt. Tāpēc idioti ir visi, ieskaitot reklāmdevejus. Heil Hitler!
 • Kris

  Kris

  Tas ir vestniecibas masinas. Autors laikam analfabets, ja nezin valstu karogus un nav spejigs to atskirt. Tikai rej! Toties parkapt noteikumus atlaujas
 • ...
 • Ricis

  Ricis

  Parko kaut zirgu.. kur vēlies. Gājējs nav tramvajs, apies riņķī.. Bet, ja aliņu iedzersi tumšā vārtrūmē, tad gan jāmaksā pa pilno
 • Speciāli autoram

  Speciāli autoram

  Labāk nepīpē to zaļo un nešņauc to balto, ja tu nezini kur ir pāreja un kur pārbrauktuve, tad policija tevi ņems pirmo....
 • Lelda

  Lelda

  Latvijā krievi ,ka asaka acī. Jebkurā situācijā vainīgi krievi.Vai tad nevar dzīvot bez naida .
 • Raimonds
 • Sallija

  Sallija

  Ko tur brīnīties par policiju, uz ielām vispār neredz policiju, autobraucējiem kultūras braukšanas vispār nav, pie Jelgavas slimnicas gajeju pārējās un garozas iela gājēju parejas regulāri autovadītāji nelaiž gājējus un nekaunīgi brauc un neapstājas, mani pašu divas reizes gandrīz nobrauca, pusei būtu jāatņem tiesibas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!