Sūdzību dēlis: Jelgavā uz gājēju pārejām “noparko” automašīnas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Jelgavā uz gājēju pārejām “noparko” automašīnas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Jelgavā atļaujas pašā pilsētas centrā uz gājēju ietves, noparkot visu savu auto parku ar Krievijas karodziņiem. Aizlieguma zīmes neredzēju, bet, cik zinu, automašīnu stāvēšana un pārvietošanās pa trotuāriem ir aizliegta.”

“Vai arī mums autoskolā nepareizi mācija ceļu satiksmes noteikumus un tomēr drīkst tur parkoties? Vai arī tikai Rāviņa, īpaši slinkie viesi, tā drīkst darīt? Rāviņam kā pilsētas domes priekšsēdētājam, vajadzēja aizrādīt, ka nedrīkst tur parkoties, un Jelgavas pašvaldības policija arī nepamanīja, ka tieši zem pilsētas novērošanas kamerām stāv neatļauti noparkotas automašīnas.

Interesanti, vai pašvaldības policija mani arī nepamanītu, ja es tur noparkotu savu auto?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā pilsētas iedzīvotājs.