Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Jaunjelgavā redzēju drausmīgu skatu, bet neviena policijas ekipāža par kārtību tur neatbildēja!

“Labdien! Es bieži braucu cauri Jaunjelgavai. Piektdien atkal braucu cauri un redzēju drausmīgu skatu.

Pieturā vairāki cilvēki lietoja alkoholu un bija iereibuši. Braucot tālāk, viens vīrietis knapi nostāvēja kājās pie velosipēda un tāpat centās uzkāpt un braukt. Vēl tālāk cilvēki gāja ar aliņiem un iereibuši uzmācās garāmgājējiem.

Kurš iecirknis vai kura policija atbild par kārtību Jaunjelgavā? Nekad neesmu nevienu ekipāžu manījis.”

Iesūtīja: Jānis

20 komentāri

20 komentāri

 • Elīna

  Elīna

  Bijām balle ar draudzenēm, viss bija ļoti labi kad balle beidzās uzbruka 2 sievietes alkohola reibumā , viņu vecums bija 30-40 gadi mums tikko palikuši 18 gadi , no sākuma uzbruka meitenes 2 liela auguma , mēs bijām 4 meitenes , saka plēst aiz matiem un sita , šišanas rezultātā tiku nogādāta slimnīcā, ar smagām traumām , visas draudzenes tika aiztiktas , vienai mati izplesti otrai vēl kaut kas , un tam visam pievienojas Jaunjelgavas "gudrie" puiši kuri aizstāvēja meitenes , katad, viņi stāvēja komentēja visu ar rupjiem vārdiem , un teica lai jau kaujas , nu nezinu kā būtu normāli puiši , būtu izšķīruši , rezultātā var teikt ka bija masveida kautiņš, kauns par tādiem cilvēkiem un bez soda jūs neiztiksiet, nesmuki ka sievietes , bez iemesla kaujas liels fuj . Un iesaku nebraukt uz Jaunjelgavu , jo ja nonāc šāda situācija , tad cilvēki ir neizpalidzīgi , labprāt paši kaujās , labi kad bija puiši pazīstami no blakus miesta , kas palīdzēja , ja nē tad domāju ka būtu tur palikušas visas guļot , liels kauns pilsētai par šādām 'mammītēm' kas kaujas , viens liels FUJ !
 • Vietējais

  Vietējais

  Haha. Redzējis drausmīgu skatu :D Es jau nodomāj, ka līķis pie veikala mētājas.
  Un pasaki, kur neredzēs tādus cilvēkus, kas iereibuši atrodas pie veikala, sēž pieturā.
  Pieņem dzīves realitāti, Jāni, lai arī kāda tā nebūtu.
 • Konstantins Skutels
 • @@@@

  @@@@

  ek Jānīti bāniti,kāpēc tu brauci garām un nepiestĀJI pie tiem nabaga dzerajiņiem?
  vai ta kauna nemaz nebij?
  tak viņi tiesi TEVI gaidija ,lai tu iedotu tos 2 eiro duļai. bet tu.....sūdzību dēlī uzreiz -startā.
  bet ja godīgi-man kā Jjelgavietei ar nav patikami atrasties veikalā ,kad tie nabadziņi duļas rauj iekša
  un tas nav tikai jjelgavā TAS ir VISUR!!!!
  ta ka nevajag nolikt visu jaunjelgavu
  te ir arī labas lietas


  un žēl kā tu nebrauci iepriekšējos gadus ,kad topā bij viens pats ROZĪTIS
 • Arta

  Arta

  Vai noslēpumainais Jānis, kurš "bieži brauc cauri Jaunjekgavai", visas šīs "drausmas" pamana, sēdēdams pie stūres? Varbūt tobrīd Jaunjelgavā tiek filmēta dokumentāla filma! Man pašai riebjas dzērāji, bet vēl vairāk riebjas šādi jāņi, kas, ja tik tiešām gribētu uzzināt par policijas iecirkņiem, darbu utt., tad varēja izsaukt ekipāžu. Varētu novērtēt objektīvi, vai vispār kāds atbrauktu, kādas darbības veiktu utt.
  • Lea

   Lea

   Nju nav svariigi,Jaanis vai Kaarlis.. Kaapeec citviet policija patrulee,dzeeraajus dzenaa,a Jaunjelgavaa neviens ne patrulee,ne dzenaa? Vai tad Jaanim nav taisniiba? Ir! Dzeeraaji seez aprijusies sabiedriskaa vietaa! Laikam Jaunjelgavas iedziivotaajiem tas liekas normaali,I nesauc policiju,a taadam caurbrauceejam Jaanim,esot redz jaasauc policija!😂
 • Riko

  Riko

  Tak Rubiks gandrīz katru balli JJ dabūn pa gurķi, laikam sabiedēts tāpēc neaiztiek lielos.
 • Slaws

  Slaws

  Nezinu, par ko te cepiens, nezvana paši, tad arī nekas nenotiek :D
 • ....
 • Tūrists

  Tūrists

  Jaunjelgavā pie tiem veikaliņiem tie bomži vienmēr apdzērušies guļ pret pašām ieejām un dvuškas blakus mētājas... Redzu to regulāri kad braucu cauri!
 • LaLi

  LaLi

  Pretjautājumi šim stulbajam rakstam un neloģiskajam cilvēkam, kas sūdzas- 1.Vai redzot to skatu Tu ziņoji policijai?! 2.Vai policistiem būtu jādežūrē katra miesta pieturās u.tml.?!
  Saprastu, ja sūdzētos par to, ka esi zvanījis un neviens nav atbraucis, vai atšuvis Tevi, bet te..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!