Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

20 komentāri
Jaunjelgavā redzēju drausmīgu skatu, bet neviena policijas ekipāža par kārtību tur neatbildēja!

“Labdien! Es bieži braucu cauri Jaunjelgavai. Piektdien atkal braucu cauri un redzēju drausmīgu skatu.

Pieturā vairāki cilvēki lietoja alkoholu un bija iereibuši. Braucot tālāk, viens vīrietis knapi nostāvēja kājās pie velosipēda un tāpat centās uzkāpt un braukt. Vēl tālāk cilvēki gāja ar aliņiem un iereibuši uzmācās garāmgājējiem.

Kurš iecirknis vai kura policija atbild par kārtību Jaunjelgavā? Nekad neesmu nevienu ekipāžu manījis.”

Iesūtīja: Jānis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Japanis
 • šis tas
  +23 +22 -1

  šis tas

  Trenkā tikai nevainīgus jauniešus un visus, kas vienkārši nepatīk, bet dzērāji un viss pārējais šausmu kontingents dzīvo kā Dieva ausī.
 • Riko
  +4 +4 0

  Riko

  Tak Rubiks gandrīz katru balli JJ dabūn pa gurķi, laikam sabiedēts tāpēc neaiztiek lielos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl