Sūdzību dēlis: Grūti noskatīties, ka policija izmanto savu dienesta stāvokli!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jau vairākus mēnešus noskatos uz daļēji slēgto Brasas tiltu no Raiņa kapu puses. Grūti noskatīties, ka policija izmanto savu dienesta stāvokli.”

Grūti noskatīties, ka policija izmanto savu dienesta stāvokli!
LETA

“Policija pietuvojas tiltam bez bākugunīm, tad pastāv, sagaida šķērsošanas momentu, kad nenāk pretī tramvajs, ieslēdz bākugunis un šķērso tiltu, lai nebūtu jābrauc apkārt, kā visiem autovadītājiem.

Un tā katru dienu pa vairākām reizēm, skumji. Šodien policijas automašīna ar numuru KK-2869 ap pulksten 16:15 šķērsoja tiltu, kā visas iepriekšējās policijas automašīnas ar nepamatoti ieslēgtām bākugunīm. Pēc dažām minūtēm šī automašīna iebrauca Duntes ielas “Circle K”, kas apliecina, ka tilta šķērsošana nav dienesta vajadzībām.

Kā būtu, ja es ar savu privāto automašīnu brauktu “zem ķieģeļa”? Ātri vien man uzliktu sodu, bet kungi to var darīt likumīgi. Nav jau nekas baigais, bet sāpīte sirdī mīt!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Gints.

9 komentāri

9 komentāri

 • Aleksejs Stahanovs

  Aleksejs Stahanovs

  Последнее время постов от без табу слишком много где они в не компетенции!
 • Andris Pentjušs

  Andris Pentjušs

  To tiltu drīkst škersot operatīvais transports, tapat kā autobussi.
 • Cece

  Cece

  "brasas tilts" tehniski ir viadukts, tāpēc nav saprotams kur tur apkārtnē ir "tilts" pāri upei kuru op transports šķērsoja.
 • Hn

  Hn

  No vienas puses nesmuki no otras puses labi taupa degvielu un tada veida tere mazak nodoklu maksataju naudinu jo pasi vien mes to degvienu atmaksajam
 • Viktorija Rudene
 • HA

  HA

  Aizver acis, ja grūti skatīties 😄 Pieļauju, ka policisti mašīnas ārpus darba laika nevar ņemt, tā ka ar stāvokļa izmantošana ir nošauts garām.
 • Edgars Ozols

  Edgars Ozols

  Tad nevajag skatīties, tā itkā paši nekad nevienu likumu nepārkāptu 🤦🏻‍♂️
 • Andris Stasja

  Andris Stasja

  Nu nevajag nau parspilet. Ok . Poemers . Tajas pasaas naktis . Ja piemeram brivinbas iela tuksa nav masinu un vajag apgriesties. Vai kkur kada masina. Starp 2 nepartrauktaam. Apgriezies un brauc nemeklejot pec noteikumiem vietas konkretas. Nez cik km attalumaa. Jo sapeot daudzi bet ne visi. Ka zimes domatas satiksmei. Bet ja vinas nav. Tad jega zud vinam. Pats kas zelojas. 100% cik reizes pats braucis aizmugure uz 70? Vai kaut vai 65. ? Kur drikst maximali 60. Ir kuri saprot un ir normali policisti ari. It seviski cela policija. Un parastaa. Pašinieki tie judzas nost. Kad tikai kadam uzlik tsodus. Bet kad pajauta piemeru kadu. Vini skatas zimes butibu. Nevis kaadel vina tiek uzstadita attiecosa vietaa. Tas nekas ka vinai nozime bus cita. Un uzstadita konkretam merkim. Tad vini skirstis un mekles iemeslus kaut vai 3 h . Un neko neatradis. Bus tikai zime tada un tada nevar darit to un to. Bet kadam merkim uzstadita ir pajaat. Un nav vismaz tik slikti viss. Iebrauca. Un? A bet ka pasus palais vala kkada vieta bridinot. Kur var dabut noteikti sodu. Tad tikai vini labi ir. Es neaizstavu. Bet vienmer var parunat. Un ja tralisies pieredzejis policists. Parunajot izskaidrojoties konkretu iemeslu del. Normals policists sapratis un .un izteiks rajienu. Nevis klups virsu uzreiz un bazis sodus.
 • janis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!