Sūdzību dēlis: Grūti noskatīties, ka policija izmanto savu dienesta stāvokli!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Grūti noskatīties, ka policija izmanto savu dienesta stāvokli!
LETA

“Jau vairākus mēnešus noskatos uz daļēji slēgto Brasas tiltu no Raiņa kapu puses. Grūti noskatīties, ka policija izmanto savu dienesta stāvokli.”

“Policija pietuvojas tiltam bez bākugunīm, tad pastāv, sagaida šķērsošanas momentu, kad nenāk pretī tramvajs, ieslēdz bākugunis un šķērso tiltu, lai nebūtu jābrauc apkārt, kā visiem autovadītājiem.

Un tā katru dienu pa vairākām reizēm, skumji. Šodien policijas automašīna ar numuru KK-2869 ap pulksten 16:15 šķērsoja tiltu, kā visas iepriekšējās policijas automašīnas ar nepamatoti ieslēgtām bākugunīm. Pēc dažām minūtēm šī automašīna iebrauca Duntes ielas “Circle K”, kas apliecina, ka tilta šķērsošana nav dienesta vajadzībām.

Kā būtu, ja es ar savu privāto automašīnu brauktu “zem ķieģeļa”? Ātri vien man uzliktu sodu, bet kungi to var darīt likumīgi. Nav jau nekas baigais, bet sāpīte sirdī mīt!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Gints.