Sūdzību dēlis: Avārijas dienesta attieksme un vienaldzība ir vienkārši apbrīnojama!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
Avārijas dienesta attieksme un vienaldzība ir vienkārši apbrīnojama!

“Plkst. 6.00, vedot puiku uz hokeja treniņu, Sergeja Žoltoka vidusskolā pamanīju, ka 15 metrus no skolas no zemes spiežas ārā ūdens, asfalts jau pacēlies, visa iela vienkārši pludo!”

“Nolēmu pildīt savu pilsoņa pienākumu un zvanīju uz “Rīgas ūdens” avārijas dienesta tālruni! Stāstu, ka pie konkrētās vidusskolas uz ielas gāžas ārā ūdens, tā saucamā dispečere man prasa precīzu adresi, saku Sergeja Žoltoka vidusskola, vajagot konkrētu adresi, atkārtoju vēlreiz, uz ielas, uz kuras atrodas Sergeja Žoltoka 55. vidusskola, teicu, ka ir 21. gs., ieguglējiet, lūdzu, un apskatieties adresi, cik zinu Rīgā ir viena tāda skola. Es neesmu rīdzinieks, lieki ielas nosaukumus nemēģinu atcerēties, jo es zinu vietu, uz kuru man jātiek. Saku, ja jūs tas neinteresē, tad atvainojos, ka zvanīju, vajagot precīzu adresi, tikai tad viņi varot kaut ko darīt!

Nu labi, apsveicu rīdzinieki, ja ne visi, tad vismaz tā rajona iedzīvotāji, visticamāk, ka tieši jūs nomaksāsiet zaudējumus par “Rīgas ūdens” avārijas dienesta dispečerītes ”apķērību un izdarību”.

Nelikos mierā, pēc tam zvanīju uz 112, lai savieno ar policiju vai pašvaldības policiju, mazums tur izskalos tā, ka kāda automašīna ātrumā iegāzīsies, tie vienoja, vienoja, kamēr atvienoja.

Secinājumi vienkāršs – neliecies ne zinis, dzīvosi mierīgāku sirdi, jo par to visu maksā valsts, precīzāk Rīgas pašvaldība! Tā vienaldzība ir apbrīnojama!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Jānis.