Sūdzību dēlis: 21. gs., bet sajūta, ka dzīvojam alā un staigājam ar lāpām apkārt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man nozaga dokumentus un bankas kartes. Dodos uz PMLP, lai izgatavotu jaunu pasi un ID karti. Izsniedz papīru, kur par pasi nauda jāpārskaita uz vienu kontu, par ID karti uz citu kontu. Norēķini skaidrā nauda nav iespējami.”

21. gs., bet sajūta, ka dzīvojam alā un staigājam ar lāpām apkārt!
EDIJS PĀLENS, LETA

“Pārskaitīt naudu nevaru, jo kartes bloķētas. Dodos uz pasta nodaļu, kur jāuzrāda indentitāte maksājuma veicējam, citādāk nevar samaksāt. Kaut kāds apburtais loks. PMLP saka, atrodiet kādu draugu, kas par jums samaksās. Ja nu man draugu nav, kā lai tieku pie dokumentiem?

Papildus par pasta pakalpojumiem jāmaksā trīs eiro, par naudas sūtījumu uz katru kontu, jo ID kartei ir viens konts un pasei cits konts. Atradu draugu, samaksāju rēķinu, bet no 2. septembra esot mainījušās cenas par ko neviens PMLP nebrīdināja, ID karte kļuvusi par 0,77 eiro dārgāka, bet pase par 1,33 eiro lētāka.

Tagad došos meklēt vēl kādu draugu, lai samaksātu 77 centus, jo 1,33 eiro esot citā kontā un, kamēr nepārskaitīšu 77 centus, pie dokumentiem netikšu. 21. gs., bet sajūta, ka dzīvojam alā un staigājam ar lāpām apkārt. Birokrātija Latvijā ir fantastiska,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Roberts.

17 komentāri

17 komentāri

 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Tam arī ir jābūt sarežģītam procesam.Ja būtu tik vienkārši pateikt -pazaudēju dokumentus,un uzreiz bez problēmām dabūt jaunus,tā būtu laba augsne dažādām krāpniecībām,kas jau tāpat zeļ un plaukst
 • Jānis Pētersons

  Jānis Pētersons

  Nesen ka vēl biju tur un paņēmu no narvesen vienreizējo karti uzliku naudu skaidrā un samaksāju viņiem bez problēmām.
 • Valentin Gribanov

  Valentin Gribanov

  ok karte bloketa, bet tak var to izdarit caur interneta banku, izprintet maksajuma orderi un viss ok.
 • Natālija Ķīse

  Natālija Ķīse

  Nu visi maksā pastä un nav nekādu problēmu.kā jums tā var būt problēma?
 • Sandra Skalberga

  Sandra Skalberga

  Nu nezinu,manam vìram nebija nekàdu problèmu samaksàt pastà.vnk.iedot to lapeli un nosauc savu pers.kodu ,un dzìvesvietu.Varèja maksàt arì jebkurà bankà.
 • Sandra Sandrella

  Sandra Sandrella

  Vai tad, ja nobloķē karti, internetbankā nevar veikt maksājumus? 🤔
  • Inita Kauliņa

   Inita Kauliņa

   Sandra Sandrella nezinu kura banka stāsta varonim, bet man abām bankām kodu karte jau ir vēsture, tai vietā SmartID vai citi veidi, kur makā nozaudētā kodu karte nu tiešām neliedz ieiet ibankā.
  • Ruta Krauze

   Ruta Krauze

   Sandra Sandrella vot vot.noboķē karti nevis kontu.maksājumus veikt var tāpat.
  • Ruta Krauze

   Ruta Krauze

   Inita Kauliņa varbūt nozaudeja dokumentus pāris gadus atpakaļ un šobrīd stasta vecos piedzīvojumus🤣Tagad jau sen nedarbojās kodu kartes.kur problēma parskaitīt naudu ?
  • Liene Derkaca

   Liene Derkaca

   Inita Kauliņa kodu kartes man liekas nu jau būs pagātne un internetbanka protams darbojas ta nav atkarīga no bankas kartes , ja nu konta nav nauda tad tas būs cits stāsts
 • HA
  +14 +14 0

  HA

  Nezinu kā LV, bet parasti pie nobloķētas kartes internetbanka turpina strādāt.
 • Rovena Freliha
 • Atceros

  Atceros

  Robert, ja arī Tu dzīvo 21. gadsimtā, tad Tev noteikti ir viedtālrunis, un aplikācija Smart ID! Kas atrisinātu visas Tavas problēmas.
  P.S. PMLP vairs nedzīvo 21 gadsimtā, bet jau nākotnē, kad skaidras naudas VISPĀR nebūs :)
 • Alvis Siliņš

  Alvis Siliņš

  Rūpīgi jāizturas pret dokumentiem un apburtajiem lokiem cauri nebūs jāiet.
  • Mārtiņš Skujenieks

   Mārtiņš Skujenieks

   Alvis Siliņš Piem.ja jums uzbrūk 3 jefiņi jus ciešat sakavi un ir zila acs ! Tad jus arī teiksiet kad jaisturas rūpīgi pret sevi ?
   Jus domājat ko runājat?
   Cilvēks skaidri un gaiši pateica ka nozakti !
   • 🤭🤭🤭🐂💩

    🤭🤭🤭🐂💩

    Nozakti🙉🤦‍♂️💩🐏🐓
  • Alvis Siliņš

   Alvis Siliņš

   Mārtiņš Skujenieks Piemēram uz galvas uzkrīt meteors un maģiski sāksiet rakstīt bez kļūdām. Nav ko blamēt pašiem sevi internetā, lietas ir tādas, kādas ir. Pasi nekad līdzi nevazāju -ID makā, pase mājās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!