Sūdzību dēlis: 21. gs., bet sajūta, ka dzīvojam alā un staigājam ar lāpām apkārt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

17 komentāri
21. gs., bet sajūta, ka dzīvojam alā un staigājam ar lāpām apkārt!
EDIJS PĀLENS, LETA

“Man nozaga dokumentus un bankas kartes. Dodos uz PMLP, lai izgatavotu jaunu pasi un ID karti. Izsniedz papīru, kur par pasi nauda jāpārskaita uz vienu kontu, par ID karti uz citu kontu. Norēķini skaidrā nauda nav iespējami.”

“Pārskaitīt naudu nevaru, jo kartes bloķētas. Dodos uz pasta nodaļu, kur jāuzrāda indentitāte maksājuma veicējam, citādāk nevar samaksāt. Kaut kāds apburtais loks. PMLP saka, atrodiet kādu draugu, kas par jums samaksās. Ja nu man draugu nav, kā lai tieku pie dokumentiem?

Papildus par pasta pakalpojumiem jāmaksā trīs eiro, par naudas sūtījumu uz katru kontu, jo ID kartei ir viens konts un pasei cits konts. Atradu draugu, samaksāju rēķinu, bet no 2. septembra esot mainījušās cenas par ko neviens PMLP nebrīdināja, ID karte kļuvusi par 0,77 eiro dārgāka, bet pase par 1,33 eiro lētāka.

Tagad došos meklēt vēl kādu draugu, lai samaksātu 77 centus, jo 1,33 eiro esot citā kontā un, kamēr nepārskaitīšu 77 centus, pie dokumentiem netikšu. 21. gs., bet sajūta, ka dzīvojam alā un staigājam ar lāpām apkārt. Birokrātija Latvijā ir fantastiska,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Roberts.