Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 25. jūnijs

Milija, Maiga

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Policija u.c. dienesti” aktualitātes

"Rīgas satiksmes" pārstāve mani speciāli ignorēja!

Sūdzību dēlis "Rīgas satiksmes" pārstāve mani speciāli ignorēja! 20

“Apmeklēju “Rīgas satiksmes” 5. trolejbusa galapunktu un vēlējos noskaidrot, vai gadījumā trolejbusā nav atrasts mans cimds, pienācu pie galapunkta ēkas lodziņa, vairākas reizes klauvēju un māju sievietei, kura sēdēja pie galda un, nereaģējot uz maniem mājieniem, turpināja darboties ar čekiem u.c.”

"Paldies par "plāksteri", policistu kungi!"

Sūdzību dēlis "Paldies par "plāksteri", policistu kungi!" 11

“Labdien, problēma ir ar pašvaldības uzlīmējamajiem soda taloniem jeb, kā tautā sauc, ”plāksteri”. Viss ir saprotami, sods ir un paliek sods, bet problēma rodas, noņemot soda kvīti. Pēc tās uz vējstikla paliek pamatīga līme ar lielāko daļu plastmasas iepakojuma. Kā to attīrīt?” sūdzas Martins.

"Izvilka vidējo pirkstiņu un mani pasūtīja." RS trolejbusa vadītājs nobloķē ceļu

Sūdzību dēlis "Izvilka vidējo pirkstiņu un mani pasūtīja." RS trolejbusa vadītājs nobloķē ceļu 5

“Labdien! Svētdien 17. jūnija pievakarē (18.25), braucot ar savu auto mājās no nakts tirgus, saskāros ar nepatīkamu situāciju. Braucot pa Gaiziņa ielu Rīgā, manā priekšā apstājās 3. maršruta trolejbuss (Nr. 19530), nobloķējot man ceļu, jo uz brauktuves viens otram blakus bija sastājušies jau 3 trolejbusi. Pēc brīža no braucamā izkāpa šoferis, aizgāja sasveicināties ar blakus stāvošā trolejbusa vadītāju un laiskā solī devās projām. Domājot, ka cilvēks mani vienkārši nav pamanījis, uzsignalizēju, uz ko atbildē saņēmu vidējo pirkstu,” sašutusi raksta Līva.

"Policija drīkst vairāk?"

Sūdzību dēlis "Policija drīkst vairāk?" 5

“Šim Jūrmalas pašvaldības policijas busiņam nav nevienas numura zīmes. Cik man zināms, ja automašīna brauc kaut vai bez vienas numura zīmes, draud sods, un policijai neinteresē, vai vadītājs šo faktu zina, vai tā nokritusi pa ceļam,” sūdzas Katrīna.

"Koka zars sasit mašīnu, bet visiem vienalga!"

Sūdzību dēlis "Koka zars sasit mašīnu, bet visiem vienalga!" 4

“Sveiki. Vēlējos jums pastāstīt par savu pieredzi saistībā ar policiju un nelaimēm. Tātad pienāk viena diena, “noparkoju” mašīnu Rīgā, Katoļu un Jēkabpils ielas krustojumā (ap plkst. 14.00), man tur dzīvo ģimene. Ap plkst. 16.10 man piezvana māsa, ka man uz mašīnas ir uzkritis koka zars un nodarījis bojājumus. Aizbraucot uz turieni, secinu, ka mašīnai zars ir trāpījis uz jumta un motora pārsega. Līdz ar to ir nodarīti man zaudējumi. Izdomāju, ka jāpiezvana pašvaldības policijai, kura atrodas burtiski tur pat aiz stūra,” raksta Kārlis.

"Vieglā šokā un nesaprašanā par notiekošo NMPD"

Sūdzību dēlis "Vieglā šokā un nesaprašanā par notiekošo NMPD" 4

“Labdien! Vēršos pie Jums, jo esmu vieglā šokā un nesaprašanā par notiekošo Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD). Vakar, atgriežoties mājās no Igaunijas, vienam no ceļabiedriem kļuva slikti (14 gadus vecs jaunietis). Automašīnā viņš kļuva bāls, svīda un sūdzējās par sāpēm sirds rajonā un sirds ritma pārsitieniem. Nekavējoties apstājāmies un zvanījām NMPD,” uzsāk stāstu Gints.

"Ja jau "tiesības" var atņemt riteņbraucējiem, kā ar skrituļslidotājiem?"

Sūdzību dēlis "Ja jau "tiesības" var atņemt riteņbraucējiem, kā ar skrituļslidotājiem?" 9

“Sveiki! Radās jautājums! Mūsu kārtības sargi aptur velosipēdu vadītājus, pieņemsim, viņš ir lietojis alkoholu un viņam ir B autovadītāja apliecība – protams, ja pārsniedz atļauto promiļu normu asinīs, “tiesības” tiek atņemtas. Jautājums ir tāds – kā tad ir ar skrituļslidām? Teorētiski viņam arī ir riteņi?” jautā “Bez Tabu” skatītājs Mārtiņš.

Aizlieguma zīme grozās, kā ienāk prātā!

Sūdzību dēlis Aizlieguma zīme grozās, kā ienāk prātā!

“Sveiki! 3. jūnijā braucām uz jūru. Ieraudzījām brīvu vietu un “noparkojām” auto. Pirms tam vēl paskatījāmies, vai nav aizlieguma zīmes – zīme bija, bet darbojās uz pretējo pusi. Pēc pāris stundām, nākot atpakaļ, uz priekšējā stikla stāvēja sods, turklāt ne mums vienīgajiem. Tā zīme pēkšņi bija pagriezta uz mūsu pusi, un sanāk, ka aizliegts stāvēt tieši tur, kur atstāts mūsu auto!” sašutusi raksta Irina.

Atslēdz karsto ūdeni, bet nepaziņo cikos!

Sūdzību dēlis Atslēdz karsto ūdeni, bet nepaziņo cikos! 19

“Rīga, Ozolciema iela 30. Paziņojums, ka rīt nebūs karstā ūdens. Lieku bērnu mazgāties – ūdens auksts. Zvanu un interesējos paziņojumā uz norādīto telefona numuru, bet saka, lai zvanot uz 80000610, savukārt tur saka, lai zvanu uz 80000090. Tā vairākas reizes. Tik saka, ka laicīgi atslēdza ūdeni, jo samazina grādus, bet mums tik auksts ūdens, ka pat noskaloties nevar!” sašutusi raksta Aivija.