Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

14 komentāri
Pircējs veikalā Maxima nopērk galīgi sapelējušu plātsmaizi!
Foto: Bez Tabu skatītājs ()

Labvakar! Kopā ar tēti, Deglavas Maximā, nopirkām ābolu plātsmaizi, kuru gribējām baudīt pie vakara tējas! Ēdot tikai pirmos divus kumosus, šķita, ka “iesmelts no penicilīna mucas”, jo diemžēl plātsmaize bija
‘KONKRĒTI sapelējusi!!! Tas nav šāda uzņēmuma cienīgi – Maxima ir zaudējusi pāris klientus!!! Ar cieņu, Ēriks.

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • anna
  +3 +3 0

  anna

  BAUSKAS MAXIMA LIELA AR TIRGO VECU MAIZI SAPELEJUSU.KAD AIZNES ATPAKAL VEL APVAINOJAS.
 • to Niedrite
 • jude
  +3 +3 0

  jude

  tadās pašceptās plātsmaizēs un smalkmazītēs kur izmanto piemēram kā šajā gadījumā abolus(kuri ir domāti ārā mešanai, iepuvuši), tos veikalā datorā pārgrupē uz konditorijas cehu, izgriež sapuvuma vietu un liek iekš pīrāga, tā dara netikai maxima ,bet noteikti visur kur ir kāda ražošana uz vietas un ne tikai ar āboliem(augļiem tas tiek darīts.)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl