Sūdzību dēlis: Pircēji nesaprašanā! Saldējumā ievārījuma pildījumu grūti atrast!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
Pircēji nesaprašanā! Saldējumā ievārījuma pildījumu grūti atrast!
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Daiga sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Bez saldējuma vasarā nu nekādi, nu tā sanāca, ka Pols saldējums ar melleņu un kazeņu garšu mani ļoti uzrunāja, jo uz iepakojuma bija redzama garda bildīte! Zaptīte ir vairākās kārtās, bet ēdot sapratu, ka zapte ir vidū un tikai vidū, kā maza piciņa! Nopirku vēl vienu un tas pats, gribēju pajautāt, vai tā gadījumā nav cilvēku maldināšana, ka uz iepakojuma ir pa visu saldējumu zapte, bet reāli tikai maza piciņa pa vidu? Ar cieņu Daiga!”