Sūdzību dēlis: Pircēja šokā! Atklājas, ka šokolādēm dažādās valodās norādīts atšķirīgs kilokaloriju skaits!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Pircēja šokā! Atklājas, ka šokolādēm dažādās valodās norādīts atšķirīgs kilokaloriju skaits!
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Ina sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien, cienījamais Bez Tabu! Uz Laimas ražotās Piena šokolādes ar riekstiem 100 g iepakojuma, “uzmetot aci” kcal skaitam, sabijos, jo ieraudzīju, ka esmu apēdusi gandrīz 5693 kcal!! Sāku pētīt smalkāk…, tad atklāju atšķirību kcal daudzumā atkarībā no tā, kurā valodā tas norādīts – LV 569 kcal, ENG 5693 kcal, RUS 570 kcal!

Sapratu, ka angļu valodā norādītais daudzums ir kļūdains, lai nenobītos vēl kāds acīgs šokolādes baudītājs, nolēmu par kļūdu jautājošā formā “Vai tur nav kāda kļūda?” informēt ražotāju.

Es jau tam biju domās “pielikusi punktu”, bet tad mani pamatīgi pārsteidza kvalitātes vadītājas atbilde:

Šajā marķējumā ir atbilstoši ievērotas katras valsts marķēšanas prasības. Krievijas noteikumos un Eiropas noteikumos atšķiras vērtību noapaļošanas prasības, tādēļ arī ir atšķirības ciparu izteiksmē. Gan Eiropas, gan Krievijas normatīvie akti ir norādīti atbilstoši pie angļu un krievu valodas.

Vai tiešām angliski lasošie apēd 5693 kcal, bet latviski lasošie 569 kcal? Starpība ir taču milzīga!? Ar cieņu Ina!”

Foto